Zkrášlili jsme kulturní prostor Naplaveno

V (téměř) genderově vyvážené sestavě 3 dobrovolníků a 4 dobrovolnic jsme se tentokrát pustili do ​vysazování keřů, vytváření bylinkové spirály, zkrášlování pozemku, převážení trávy, hloubení drenážního výkopu a dalších terénních úprav v umělecké neziskovce Naplaveno kousíček od Jistebnice.

Společně jsme odpracovali obdivuhodných 77 hodin a pořádně se u toho zapotili – samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. Počasí nám přálo a tak jsme si sluníčka užívali nejen při práci, ale také při toulání po okolí. Prošli jsme se jak cestou do Naplavena (tuhle noční bojovku s čelovkami při svitu měsíce vřele doporučujeme!), tak cestou zpátky přes nádhernou zříceninu hradu Borotín. Kromě toho si pro nás neziskovka v sobotu připravila také koncert a setkání s místními. Samozřejmě nechyběl ani táborák a to dokonce v ohništi, které jsme ten den založili. Odjížděli jsme s pocitem dobře odvedené práce a s příjemně unavenými svaly.

Naplavenu moc děkujeme za přátelské přivítání, úžasnou péči, i pozvání na další akce, kterých rádi využijeme.

Více fotek najdeš na našem Facebooku.

Také bychom chtěli poděkovat všem dárcům z loňské dárcovský výzvy Giving Tuesday 2018, protože i díky vám jsme na Víkendovku mohli vyjet.