Zažij 100 +1 aktivit, jejich vedení a reflexi!

Baví tě práce s týmem a skupinové aktivity, které nám jako vedoucím různých projektů pomáhají lámat ledy, poznávat jeden druhého a stmelovat členy týmu?

Pak si námi přijď „hrát“ první červnovou sobotu do parku. Prakticky si vyzkoušíš mnoho různých aktivit pro práci se skupinou a získáš tipy a triky k jejich hladkému vedení a super reflexi. Součástí dne bude i pár teoretických vstupů, bez kterých by to nebylo úplně ono.

Hrací den je doprovodnou součástí školicího cyklu pro leadery našich dobrovolnických projektů v Tamjdemu. Na akci jsou tak zváni všichni bývalí, stávající i budoucí organizátoři Víkendovek a campleadeři workcampů, ale i ostatní dobrovolníci, kteří se chtějí v oblasti vedení a reflexe aktivit něco nového naučit.

Čím více nás bude, tím lépe se nám bude všechno zkoušet v praxi! Registruj se proto prosím přes on-line formulář, a to do 31/5/2018
PŘIHLAS SE

Dnem nás provedou zkušené dobrovolnice, leaderyně a lektorky Tamjdemu.
Program strávíme v super prostoru jménem Rybalka a v okolním parku Grébovka. Počítej prosím s tím, že hodně času strávíme venku v parku.
Akce je zdarma, pouze je potřeba vzít si dobré oblečení, piknikovou deku a s sebou vlastní jídlo na společný piknik během dne, podělíme se mezi sebou.

Další informace a novinky k akci sleduj na naší facebookové události.

Na toto celodenní setkání bude navazovat PIKNIK A PARTY pro dobrovolníky Víkendovek a workcampů ve světě, takže si rezervuj i večer, pokud s námi budeš chtít pobýt.

Více informací najdeš v naší facebookové události nebo na našich webových stránkách.

Těšíme se na setkání!
Tamjdem tým