Vyznáš se v Google Analytics nebo si rozumíš s Google Ads?

Najdeme hrdinu, který nám daruje pár hodin svého času?

Pokud máš čas a chuť na dobrý skutek a dokážeš nám pomoci s Google Analytics nebo s Google Ads, budeme skákat radostí!

Jsme v týmu 3 ženy. Nemáme markeťáka a ani jedna z nás není digitální mág. Moc nás to ale zajímá a chceme vědět, co sledovat, co zlepšovat, jak správně a efektivně nastavovat cíle. 

Víme, že čas je drahý. Ale i přesto věříme, že najdeme expertního dobrovolníka, který nám pomůže proniknout do světa digitálního marketingu. A co přesně potřebujeme? 

GOOGLE ANALYTICS

Máme, na nějaká základní čísla koukáme a máme základní teoretické znalosti (čti: nebudeš nám muset vysvětlovat pojmy jako konverze, akvizice, apod.) Potřebovaly bychom mít jasno v tom, na jaká konkrétní data koukat, jak správně nastavit cíle  a také oceníme odborné oko, které nám zhodnotí, na čem bychom měly zamakat (a jak) a z čeho si nemusíme dělat hlavu. 

GOOGLE ADS

..je pro nás velká neznámá. S reklamou ve vyhledávačích nemáme zkušenosti (zatím inzerujeme jen na sociálních sítích) a nevíme, jak ji vytvořit. Než ale pokoušet štěstí při experimentech, oceníme odbornou pomoc a ukázku na konkrétním příkladu. Účet na Google Ads máme. Nebojíme se a těšíme se!

Dáme přednost osobnímu setkání u nás v kanceláři (v Pražské tržnici), abychom ti mohly koukat pod ruce a lépe se orientovaly, ale pokud nejsi z Prahy nebo preferuješ online prostor, spojíme se přes videohovor! 🙂

Pokud jsi náš hrdina právě ty, ozvi se koordinátorce Zuzce na zuzana.loudova@tamjdem.cz

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI
TAMJDEM TÝM