Velký jarní DOBRO bazar a první letošní Tamzajdem setkání

S jarem přichází čas na nové plány i úklid…, a to nejen v neziskovkách, kterým jezdíme pomáhat, ale jak to sami dobře známe, tak i ve vlastních šatních skříních!

Pořádáme proto velký jarní DOBRO bazar, jeho výtěžek půjde na výrobu Tamjdem triček, tašek a dalších super věcí, které potěší nejen naše dobrovolníky a dárce, ale prostě kohokoliv, kdo jejich koupí bude chtít podpořit naši práci pro české neziskovky.

Přijď proto v sobotu 16. března do kavárny v Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha — Nové Město) a osvěž si u nás šatník nebo si kup něco pro radost pro tvůj domov. S tvojí podporou tak letos konečně vyrobíme dlouho očekávanou druhou kolekci Tamjdem textilu. HURÁ!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

  • 14:00 – 19:00bazar oblečení a workshop na výrobu nákrčníků nebo šátků ze starých trik (vhodný pro děti i dospělé)
  • 16:00 – 17:00 – Když se spojí velké plány a velké srdce, je z toho pořádná dávka dobra aneb cestovatelská přednáška našeho dobrovolníka Petra o 3370 kilometrech na kole z Čech do Portugalska, a jak nás svým dobrodružstvím podpořil.
  • 18:00 – slavnostní zahájení Tamjdem roku našlapaného dobrovolnickými projekty pro české neziskovky, představení plánů na letošní rok
  • 19:00 – slavnostní vyhlášení výsledků bazaru, předání peněz Tamjdemu a začátek večerní neformální party alias prvního letošního Tamzajdem setkání pro všechny naše dobrovolníky, fanoušky, nebo zájemce o naše projekty a jiné zvědavce…

SLEDUJ FACEBOOK EVENT
A DEJ NÁM PROSÍM VĚDĚT, ŽE DORAZÍŠ! Je to pro nás důležité!

Celá akce je vhodná pro všechny věkové kategorie a na své si přijdou i chlapi a děti. Kavárna v Hybernské má navíc úžasné jídlo i pití, takže se můžeš těšit i na gastronomický zážitek!

Pokud nám do bazaru chceš něco super prodejného věnovat a provětrat tak svůj vlastní šatník, budeme jedině rádi!
V tom případě piš nebo volej organizátorce akce Markétě na 724 918 728, votavova.mar@gmail.com.

Akci pořádáme ve spolupráci s Kampusem Hybernská a Library of things Praha (LOT). Děkujeme!