Pravá trampská romantika!

20140927_131627

O víkendu 26.-28. září jsme vyrazili na Víkendovku do organizace TOM Dumánci, do malebné trampské osady na břehu Lužnice. Myslím, že na ten víkend nikdo z nás hned tak nezapomene. Byl to totiž fakt mazec!
Hned úvodem nám náš „oddílový vedoucí“ přichystal pořádnou bojovku – cestu do tábora, cca 8km, jsme šli v noci skrz les a trochu jsme zabloudili. Po hodině a půl brodění potoků a přelézání strání jsme nakonec dorazili do cíle. Překonat řeku na kánoi už byla hračka ; )
Většinu víkendu jsme strávili prací. Kluci se chopili těžších prací, jako vystěhovávání nábytku z jídelny, štípání dříví a vožení koleček s materiálem. Holky, jak to tak bývá, dostaly do ruky kýble a košťata a hurá uklízet. A že jsme si mákli pořádně! Vygruntovali jsme umývárky, kuchyni a celé okolí loděnice. Kromě práce jsme si užili i legraci při výletu na houby, sjíždění jezu na kanoi a opékání vuřtů. A aby toho nebylo málo, v atmosféře pravé trampské romantiky se zrodila i dobrovolnická romance. Tak snad jim to vydrží : )!

Na více fotek se podívejte tady.