Úklid půdy s krásným výhledem a výroba laviček pro diváky divadla 13. – 15. 9.

Pojeďte s námi k Orlickým horám do Sudslavy a naučíte se jak vyrábět lavičky, poznáte nové lidi a pěknou bývalou faru – kulturní památku a neziskovou organizaci, která o to všechno pečuje.

Jestli máte čas a chuť dobrovolničit už za pár dní, vyplňte do úterý 10. 9. přihlašovací formulář, podívejte se na podmínky účasti a  začněte přemýšlet o tom, co přivezete na páteční večeři :).  V pátek se totiž jako vždy o jídlo podělíme, každý něco přiveze. Na sobotu a neděli nám ho zajistí hostitelská organizace. Vezměte si sebou také spacák a pracovní rukavice, pokud nějaké máte.

Vyjíždět budeme z hlavního nádraží v Praze, sejdeme se před vchodem do knihkupectví Luxor v 16. 30. Až přijedeme na místo, tak vybereme účastnický poplatek 250,- Kč, který pokryje náklady na dopravu do Sudslavy (schovejte si proto jízdenku do Prahy nebo na místo, kde se s námi potkáte – pokud se s námi budete chtít sejít někde jinde, protože to máte blíž, je to možné, jen nám o tom dejte vědět). Vracet se budeme v neděli odpoledne, za cestu domů každý platí sám.

Těšíme se na vás a rádi vám odpovíme na dotazy na emailové adrese vikendy@tamjdem.cz