Tvoje místenka na Víkendovku

Léto ťuká na dveře, na gauči vysezený ďůlek a ty už se nemůžeš dočkat, až budeš smět vyrazit za pořádným dobrodružstvím? Až budeš přemýšlet, co všechno podnikneš po karanténě, nezapomeň si do plánů přidat dobrovolnickou akci s Tamjdemem! S námi totiž dobrodružství spojíš s dobrými skutky, kterých není nikdy dost.

Tak na nic nečekej a pořiď si místenku třeba hned!

Vydej se s námi pomáhat na místa, kde to bude potřeba ještě víc, než kdy dřív. Spolu s dobrým pocitem si odvezeš nová přátelství, nezapomenutelné zážitky a úsměv od ucha k uchu, za ten ti ručíme! K tomu protáhneš svaly, protože lopata a sekyrka jsou nejlepší posilka, nadýcháš se čerstvého vzduchu a vyčistíš si hlavu.

Letní a podzimní Víkendovky i jednodenní akce se chystají a my máme takové tušení, že nás čeká zbytek roku nadupaný dobrými skutky. Plánujeme totiž bezva dobrovolnické projekty na pomoc různorodým neziskovkám po celé České republice! A protože je kapacita omezená, rozhodli jsme se ti dát možnost zajistit si místo na libovolné akci už s předstihem. A není to nic složitého.

Jak na to?

Zkrátka nám e-mailem napíšeš, o kolik místenek máš zájem, a my ti zašleme tvou místenku s unikátním kódem, který začne být platný hned po přijetí platby. Místenku pak můžeš uplatnit až do konce roku 2020.

CHCI MÍSTENKU

Mnoho neziskovek se teď ocitlo v nelehké situaci, protože jsou často závislé na dobrovolnické pomoci.
My jsme s nimi v kontaktu a rozhodně je neplánujeme nechat na holičkách! Pokud chceš vidět, jak může být dobrovolnická akce príma, prohlédni si fotky třeba ze záchranné stanice zvířat v Třeboni nebo z ústavu Práh jižní Morava, který pomáhá dospělým se závažným duševním onemocněním.

Těšíme se na viděnou!