Tohle je Ivona, naše nová PR koordinátorka

Tohle je Ivona, naše nová PR koordinátorka

“Dobrovolničení mi dalo skvělé zkušenosti, zážitky i dovednosti k nezaplacení. Otevřelo mi dveře k možnostem a příležitostem, ke kterým bych se v normální práci nedostala.

Zatímco na pracovním trhu se vám lidé vysmívají, když máte ambice dělat něco, s čím nemáte zkušenosti, v neziskovém sektoru vám jsou vděční, že jste ochotni se sami vzdělat a tu či onu práci odvést. Místo pochyb máte důvěru, místo odrazování podporu. Pracujete na projektech, které vám dávají smysl a těší vás. Věnujete jim pot i krev, protože to dělají všichni okolo vás a jako jeden tým máte společný cíl. Děláte to dobrovolně. Protože chcete. Protože vidíte výsledky. Protože citíte závazek k lidem, kteří na tom dělají s vámi. Protože tu skvělou partu prostě milujete, nabíjí vás to energií a motivuje.

Tamjdem je přesně taková parta, která chce podobný zážitek zprostředkovat dalším mladým lidem a dala mi příležitost na tom dělat s nimi.”

Ivona Pokorná je od začátku června 2020 naší novou koordinátorkou aktivit v oblasti public relations a my jsme moc rádi, že ji máme v týmu.

V případě potřeby ji neváhej kontaktovat na e-mailu pr@tamjdem.cz, nebo na telefonním čísle +420 702 610 010.