Tohle je Eliška, naše nová koordinátorka dobrovolnických akcí

Naše koordinátorka Monča se pouští do studií a dalších životních dobrodružství a své místo v Tamjdemu tak předává Elišce, která má dobrovolnictví v krvi úplně stejně! 🙂 A my se moc těšíme na naší spolupráci, všechny podzimní akce a setkání. Eliška je laskavá duše s pořádnou dávkou optimismu a odvahy.

„V koordinování a organizování různých akcí a událostí jsem se shlédla již v mých osmnácti, kdy jsem poprvé jako dobrovolník vyjela na obrovský festival v Josefově. Tam mne svět dobrovolnictví a organizace naprosto pohltil a já věděla, že tohle je to, co chci jednou dělat.

Jelikož mou největší láskou je hudba, snažila jsem se směřovat svůj zájem o dobrovolnictví hlavně tam. Dostala jsem i několik šancí ukázat, co ve mne je, a jestli to s prací koordinátorky myslím vážně. Bylo mi nabídnuto několik nabídek na organizování a pomoc při organizování akcí.

Ale až díky Tamjdemu poznávám pravé kouzlo koordinování a pochopení, že pocit z dobře odvedené práce a učení se něčeho nového je to, co mi pomůže se dále realizovat v odvětví, které je mi nejbližší.“

Eliška Sapíková je od srpna 2021 naší novou koordinátorkou dobrovolnických akcí.

V případě potřeby ji neváhej kontaktovat na e-mailu eliska.sapikova@tamjdem.cz, nebo na telefonním čísle +420 739 235 669.