Tohle je Denis – náš nový finanční a programový koordinátor

Tamjdem je pro mě něčím, co jsem ve svém životě už delší dobu hledal –⁠ prostřednictvím dobrovolnické práce pomáhá dalším neziskovkám a zároveň spojuje lidi, kteří chtějí přiložit ruku k dílu, a vidět za sebou hromadu odvedené práce.

Ačkoli se dobrovolnictví prolíná skoro celým mým dosavadním životem, do neziskového sektoru jsem se dostal až po působení v soukromých firmách a naposledy pak ve veřejné správě, kde jsem měl možnost působit v PR oddělení. Během studia na Univerzitě Karlově jsem ve volném času uklízel Česko; pomáhal zahraničním studentům z celého světa v adaptaci na nové prostředí; působil jako buddy a společně s americkými studenty žil v jednom z pražských bytů a ukazoval jim krásy naší země; účastnil se a organizoval výzvy Do práce na kole; a pokud mi to čas dovolil, tak jsem provázel návštěvníky Prahy po nevšedních místech metropole (a právě díky Couchsurfingu jsem poznal svou skvělou ženu).

Z vlastní zkušenosti vím, že dobrovolnictví opravdu přináší ovoce. Je úžasné vidět, kolik toho Tamjdem –⁠ díky partě lidí zapálených pro dobrou věc –⁠ za deset let své existence dokázal, a kolik zajímavých a užitečných projektů pro různorodé neziskovky v České republice za tu dobu dotáhl do konce. Mám opravdu radost, že mohu působit po boku zkušených a zároveň milých kolegyň a kolegů jako programový, finanční a provozní koordinátor a posouvat Tamjdem dále na své cestě, která dává smysl.

Denis Kubajura je od října 2022 naším novým finančním a programovým koordinátorem.

V případě potřeby ho neváhej kontaktovat na e-mailu denis.kubajura@tamjdem.cz, nebo na telefonním čísle +420 773 873 435.