Tamjdem na pomoc SOS dětské vesničce v Brně

Tentokrát se zapojíme do práce významné světové organizace SOS dětské vesničky, která podporuje pěstounské rodiny v jejich tolik potřebné práci.

IMG_4304

brněnské SOS dětské vesničce se na nás už těší a vzkazují: “podíváte se do brněnského prostředí působení mezinárodní organizace Sdružení SOS dětských vesniček. Dostanete se do kontaktu s dětmi, které neměly to štěstí vyrůstat se svými rodiči a budete mít příležitost s nimi sdílet své zážitky z dobrovolnické činnosti…“

Tamjdemáci se na této Víkendovce velkým dílem zapojí do údržby a oživení prostor SOS dětské vesničky Brně. Vymalujeme přízemní prostory domu na půl cesty, klubovnu, chodbu administrativní budovy a případně, podle času, posilovnu. Přispějeme ke zkvalitnění prostředí, ve kterém žijí klienti domu na půl cesty, a ve kterém se pohybují děti, které nemohou vyrůstat ve své biologické rodině.

V pátek večer nás čeká prohlídka areálu a povídání o organizaci. V sobotu večer posedíme u táboráku a můžeme také vyrazit do centra města, jít na výlet, zahrát si s dětmi hry, twister, ping pong, badminton apod.

Věnujte svůj čas práci, která po nás bude rozhodně vidět, a podpořte smysluplnou činnost SOS dětské vesničky Brno!

PRAKTICKÉ INFORMACE

P1090263PODMÍNKY: Účastnický poplatek je 250 korun českých. Strava (kromě páteční večeře) a ubytování je zajištěno! Navíc jednu cestu na místo hradíme, je ale nutné si schovat jízdenky. Snažte se připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívejte se na všechny podmínky účasti na Víkendovce tady + viz níže.

K PŘIHLÁŠENÍ prosím použijte  TENTO PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ.

DOPRAVA A SRAZ: pátek, 6. listopadu v 16:20 na hlavním vlakovém nádraží v Praze, před ZOOT – Výdejna radosti ! / NEBO dojezd do Brna odkukoliv do 19:15!

UBYTOVÁNÍ: ve vzdělávací místnosti, která je situována v areálu SOS dětské vesničky Brno. Karimatka, případně i spacáky budou pro ubytované dobrovolníky k dispozici, ale doporučujeme přivézt vlastní. V  budově jsou toalety, koupelna se sprchovým koutem.

STRAVA: V pátek večer společná večeře stylem „co kdo přivezl“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěno pracovníky SOS dětské vesničky. Vařit se bude vegetariánsky. Případně obchody nejsou daleko.

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), pokud preferujete – vlastní spacák, karimatka! Velice nutné jsou přezůvky a především dobré pracovní oblečení, včetně bot (budeme maovat! Přivezte si něco, co si můžete nenávratně zamazat!). Přivezte si i vlasntí lahev na pití a nezapomeňte na páteční večeři! Určitě si přibalte dobrou náladu, klidně i nějaké společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeňte si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT:  V případě dotazů na akci samotnou se prosím obracejte na organizátora Víkendovky – Tomáš Pazdera – tom.pazdera@centrum.cz a v případě dotazů na poplatky na koordinátorku Víkendovek – Markéta – vikendy@tamjdem.cz

Těšíme se na viděnou, Pavla Štochlová z SOS dětské vesničky a Tomáš. PS: A bude tam fakt dobrý kafe : )!!!

POZOR POPLATKY!

Rozhodli jsme se v Tamjdemu k zásadní změně vybírání účastnických poplatků na Víkendovky. A to místo po příjezdu na místě v hotovosti, jak tomu bylo zvykem, je budeme vybírat předem, a to převodem na účet Tamjdemu. Více se o našich důvodech a podmínkách k zasílání poplatku dozvíte zde.

Po zaslání přihlášky, prosím zašlete ihned účastnický poplatek ve výši 250,- na číslo účtu  2800347714/2010. Variabilní symbol je: 132015. DO ZPRÁVY PRO PŘÍJEMCE JE NUTNÉ NAPSAT VAŠE CELÉ JMÉNO! PLATBA BY MĚLA BÝT NA TAMJDEM ÚČTU NEJPOZDĚJI V PÁTEK 30/10 V 12:00 V NOCI ! Zarezervujete si tak místo na projektu. POKUD ÚČAST ZRUŠÍTE PO TOMTO DEADLINU, nebude vám poplatek navrácen.

Pokud platbu budete zasílat se zpožděním, POŠLETE NÁM POTVRZENÍ O ZASLÁNÍ PLATBY VYGENEROVANÉ Z VAŠEHO ÚČTU, abychom věděli, že poplatek jste včas zaslali. Pokud obdržíme přihlášku a ne platbu, budeme vaši přihlášku považovat za neplatnou! Děkujeme za spolupráci a za pochopení!