Tam jdem na historicky první Tamjdem piknik!

Kolem Tamjdemu se pohybuje mnoho zajímavých lidí a příležitostí k fajn odpoledni není nikdy dost! Rozhodli jsme se proto uspořádat MENŠÍ PIKNIKOVÉ SETKÁNÍ S HRAVÝM TÉMATEM! PŘIJĎ SI S NÁMI POSEDĚT, POPOVÍDAT, ZAHRÁT HRY A SOUTĚŽE, POJÍST I POPÍT…!

SLEDUJ NOVINKY K AKCI NA FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI.
 
!!! POZOR – ZMĚNILI JSME MÍSTO KONÁNÍ! NOVĚ SE SEJDEME V RIEGROVÝCH SADECH !!!
PŘESNÉ MÍSTO KONÁNÍ AKCE JE ZDE.
 
transfer-1434436CO SE BUDE DÍT?
Během akce se potkáš s lidmi, které už znáš třeba z našich Víkendovek a seznámíš se ale i s dobrovolníky, kteří už byli na workcampu v zahraničí nebo se na něj letos chystají poprvé. Jestli o zapojení do některého z Tamjdem projektů teprve přemýšlíš, přijď taky! Dozvíš se proč a jak moc je dobrovolnictví nakažlivé!

Cílem této akce ale není jenom setkání a radostné tlachání… , ale hlavně SPOLEČNÁ ZÁBAVA!
 
 
 
Proto jsme pro zájemce připravili NĚKOLIK SOUTĚŽNÍCH DISCIPLÍN, které prověří jejich dobrovolnické schopnosti a morální zdatnost! Těšit se tak můžeš třeba na skok v pytli, hod gumákem (neboli holínkou), nebo přechod po provaze a další. Výhodu bude mít každý zkušený Tamjdem dobrovolník, ale obecně hravé a dobrodružné povahy se nemají čeho bát!

Soutěžit se bude o zajímavé ceny jako například o vstup do Exit game (tzv. únikovou hru od Trapcatch) spojenou s prohlídkou naší kanceláře a kafem k tomu!
 
JAK SE PŘIHLÁSIT DO SOUTĚŽE?
Do soutěže se přihlas v týmu v maximálním počtu 4 lidí na e-mailu vikendy(at)tamjdem.cz, nebo na zdi FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI. Stačí napsat jen jména členů a název týmu. Disciplíny si budou moci vyzkoušet mimo soutěž také jednotlivci.
Poku se chystáš přijít a toužíš soutěžit, ale zatím nás pořádně neznáš, pozvi vlastní kamarády a přijďte společně. Nebo můžeš vyčkat do sobotní akce a vytvořit si soutěžní tým až na místě.
 
champagne-and-food-1508541KDY A KDE?
Do diářů (a za uši) si zapiš termín 3. června 2017, 11:00, kdy se sejdeme v pražských Riegrových sadech. Akce skončí, až se nám bude chtít. Soutěžit budeme odpoledne, kdy konkrétně upřesníme včas.
Bližší nápovědu, jak se dostaneš přímo k místu konání, dodáme později, ale v pravou chvíli. Ano, píšeme nápovědu, protože prostor nebude neomezený, a na místo se tak budou moct dostat pouze ti nejschopnější myslitelé z řad dobrovolníků, rádců či náhodných kolemjdoucích…
 
A CO JEŠTĚ?
NO ANO, SETKÁNÍ NENÍ JENOM O ZÁBAVĚ, ALE TAKÉ O JÍDLE A SPOLEČNÉM PIKNIKU! Přines si prosím vlastní občerstvení. Podělíme se mezi sebou, jak to při pátečních večerech na Víkendovkách bývá! Na místě bude něco základního – s trochou fantazie jako zde na obrázku… ale není nad výměnu dobrot a rodinných receptů! 

Občerstvovna s různými například i alkoholickými nápoji v Riegrových sadech je.
 
TAK SE TĚŠ, BUĎ VE STŘEHU A PŘIJĎ SI S NÁMI UŽÍT SKVĚLÝ DEN!
Tým Tamjdem