fbpx

Staň se expertním dobrovolníkem

Hravě si poradíš s grafikou?
Umíš psát chytlavé texty?
Rozumíš si s foťákem?
Mluvíš kódovací IT řečí nebo právničinou?
Máš v malíku administrativu?
Nebo umíš něco jiného, co by mohlo neziskovým organizacím usnadnit život…?

POMŮŽEŠ NÁM ZVEDNOUT EXPERTNÍ VLNU DOBRA?

V databázi našich neziskovek najdeš přes 70 organizací.
Skrze denní, víkendové nebo týdenní akce na pomoc s manuální prací je propojujeme s dobrovolníky a umožňujeme jim tak šetřit čas, peníze a lidi a věnovat se na plno tomu, pro co byly založeny.

Nově organizacím nabízíme možnost obrátit se na nás také s prosbou o pomoc expertní. Neziskovky často nejsou kované ve využití nejnovějších technologií, nemohou si finančně dovolit kvalitní grafické, překladatelské, webové a jiné služby nebo je tíží nedostatek času na zpracování dat a statistik, psaní vytříbených PR textů apod.

S tvou pomocí to můžeme postupně změnit! Pokud máš prostor a chuť nezištně podpořit některou z českých neziskovek, můžeš se s ní podělit o svůj um a stát se expertním dobrovolníkem.

Zaujalo tě to? Nech nám na sebe kontakt.

JAK BUDE SPOLUPRÁCE VYPADAT?

  • Po tom, co obdržíme tvůj kontakt, dostaneš od nás přístup k interní databázi s přehledem neziskových organizací a s popisem pomoci, kterou poptávají.
  • V klidu si projdeš o jakou organizaci a typ práce se jedná, či jak brzo je potřeba mít hotovo. Na Tobě bude nastavení rozsahu spolupráce, tak aby Ti práce vyhovovala a přinášela radost.
  • Pokud usoudíš, že expertem na dané téma jsi právě ty, k úkolu se přihlásíš a my ti pomůžeme s neziskovkou vše domluvit.

MÁŠ DOTAZY? PTEJ SE!

Monika Motanová
koordinátorka dobrovolnických akcí a PR
monika.motanova@tamjdem.cz
+420 728 712 996