fbpx

Rozšiřujeme e-shop o produkty dalších neziskovek. Tak si dobře nakup!

Rozšiřujeme e-shop o produkty dalších neziskovek. Tak si dobře nakup!

Dobrovolnické akce se přes zimu kvůli počasí konat nemůžou a jelikož jsme kvůli letošní situaci dokázali zorganizovat polovinu toho, co v předešlých letech, chtěli bychom neziskovky podpořit i jinak.

A jelikož některé z našich milých neziskovek vyrábí a prodávají krásné a rukodělné předměty, ale nemají vlastní e-shop, tak nás napadlo jim poskytnout prostor na tom našem.

A tak Ti představujeme první dvě vlašťovky.

Tohle unikátní autíčko pro všechny hravé duše vyrobili lidé s mentálním postižením, obyvatelé komunitního domu organizace Benediktus, z.s. Koupí autíčka přispěješ na chod chráněné dílny.

Kokedama je živý, originální a vtipný dárek. Tato japonská pokojová rostlina ve speciálním obalu je určená k zavěšení v prostoru a je vyrobená ručně klienty organizace RUBIKON Centrum, z.ú. – lidmi s trestní minulostí a dobrovolníky.

Postupně tuto speciální sérii produktů českých neziskových organizací rozšíříme i o další soriginální kousky. Jsme rádi, že je kromě pořádání dobrovolnických akcí můžeme spolu s Tebou podpořit i tímto způsobem.

NA E-SHOPU SAMOZŘEJMĚ STÁLE NAJDETE I TY NAŠE KOUSKY.

Jsme si jistí, že tyto originální dárky potěší rodinu, kamarády i kolegy v práci. Jo a taky nás..:) Z každé vaší objednávky máme velikou radost! Tak šup na e-shop, Vánoce jsou za dveřmi. Najdeš tam měkoučká trička, stylový sáček na ovoce a zeleninu, skleněný hrnek, do kterého se vejde opravdu hodně svařáku…a další super věci!

Za fotky v článku děkujeme šikovnému fotografovi Honzovi Zábranskému.