Proměň bývalou farmu na centrum kultury!

Místa na workcampu jsou pro české účastníky již obsazena!

////

Tento rok jsme zahájili spolupráci s centrem nezávislé kultury Farmstudio, který se nachází v CHKO Kokořínsko, jen 60 km od Prahy. Po březnové Víkendovce tam zavítáme znovu. Tentokrát ale s týmem neohrožených dobrovolníků z celého světa, a rovnou na týden! Kromě nádherné okolní přírody a chutné vegetariánské stravy nás čeká i spousta zajímavé práce. V duchu onbnovy kulturního dědictví budeme pomáhat s rekonstrukcí budov bývalého statku na centrum, kde najdou své zázemí umělci pro tvůrčí rezidenční pobyty, sympozia, kurzy, dílny, festivaly a další aktivity z oblasti současného umění a živé kultury.

Pracovat budeme asi 6 hodin denně, většinou odpoledne budeme mít volná a jeden den bude volný celý. Můžeme se tak vypravit na zajímavá místa v okolí (třeba hrad Kokořín), ale také si vychutnat relax v přírodě nebo u táboráku. Takže příliš dlouho nepřemýšlej a sbal si batoh, protože tohle zkrátka musíš zažít!

Na nic nečekej a PŘIHLAŠ SE ZDE. Pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Nebo si nejdříve přečti více informací v podmínkách či se koukni na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude v postelích s matracemi, ale jestli chceš raději spát venku, vezmi si taky spacák a karimatku. Na místě je k dispozici kuchyně, společenská místnost, sprcha i toalety.

NB: Ve společných prostorách se pohybujou 2 kočky. 🙂

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou i veganskou stravu.

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 12.1.

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Bářě na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!