Přestěhuj s námi Tamjdem sklad s knihami na nové místo!

Tentokrát se můžeš zapojit do historicky první jednodenní dobrovolnické akce na pomoc samotnému Tamjdemu!
Interně jsme tomuto dobrodružství začali trefně přezdívat „akce kulový blesk“! O co tedy půjde? Během soboty 9.3. přestěhujeme sklep plný bazarových knih, nábytku a dalšího vybavení ze žižkovského skladu do nových prostor naší Tamjdem kanceláře v Pražské tržnici, kde všechno získá nový smysl a využití!

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?
Každý někdy zažil stěhování… Čeká nás tedy třídění, nošení banánovek s knihami, nábytku a dalších věcí do přistavené dodávky a následně část týmu v místě zůstane a sklep uklidí.
Další část týmu pomůže s vykládkou knih v cílové destinaci Pražské tržnice a případně s opětovnou instalací regálů a provizorní knihovny.
Beden s knihami je minimálně 50 a ani regálů není málo! Potřebujeme proto každou volnou ruku a silné paže a záda a schopného kutila, který umí rozmontovat a smontovat kovové regály!

Den ale nebude jenom o práci!
Tamjdem teď totiž sídlí v unikátním prostoru Haly 40 v Pražské tržnici, kterou čeká transformace na kulturně-komunitní centrum, podnikatelský inkubátor a kavárnu s konferenčním centrem … prostor pro všechny generace s názvem H40, a tak se můžeš těšit na prohlídku budovy, seznámení s její historií a budoucími plány a s prohlídkou Tamjdem kanceláře.

Občerstvení bude zajištěno!

PŘIHLAS SE

PRAKTICKÉ INFORMACE

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM DNE

  • 10:00 sraz ve skladu na Žižkově (Jeronýmova 9, Praha 3 Žižkov)
  • 10:00 – cca 13:00 stěhování knih, úklid sklepa, vykládka v Pražské Tržnici
  • cca 13:30 – 15:30 společný oběd, prohlídka Haly 40 a kanceláře Tamjdemu

 
AKCE JE URČENA VŠEM – zkušeným dobrovolníkům i nováčkům, komukoliv, kdo si chce trochu rozhýbat tělo při manuální dobrovolnické práci, pomoc Tamjdemu s další fází našeho rozvoje a dozvědět se více o našich plánech a zajímavostech Pražské tržnice.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Jeronýmova 9, Praha 3; Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7, 170 00

STRAVA: Přines si vlastní svačinu a pití ! Občerstvení /pozdní oběd v kanceláři Tamjdemu bude zajištěn!

CO S SEBOU: pracovní oblečení (podle počasí), včetně případné pokrývky hlavy nebo naopak teplejší bundy, lépe nepromokavé. Pracovní rukavice a potřebné nářadí a jiný materiál bude na místě zajištěn!

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Báry: vikendy(at)tamjdem.cz, 604 370 797.

Těšíme se na setkání a sobotu plnou dobr(ovoln)é práce!