Pohybově kreativní víkend v Kredanci

na čaj do KredancePrvní letošní Tamjdem víkendovka se bude konat o víkendu 29.-31. března, kdy tak trochu za velikonoční pomlázkou vyrazíme do Komunitního a Tanečního prostoru Kredance v Českých Budějovicích. V bývalé textilní továrně, kde se setkávají tanečníci s dalšími umělci blízkého okolí, pomůžeme pod vedením designérky z Tinquer Interiore s výrobou nábytku z recyklovaných materiálů.
Nahlédneme do prostoru, kde se celý rok tančí, promítá, diskutuje,.. Poznáme bezvadné lidi z týmu organizace a tamní komunitu bývalé fabriky Otavan. V pátek se zúčastníme Indického večera, který bude ve spolupráci s Kredancí pořádat Centrum pro integraci cizinců ČR. V sobotu nás kromě práce čeká návštěva farmářského trhu, prohlídka města a taneční workshop.

K protažení našich těl postačí jen pohodlné oblečení, na práci s paletami a starým nábytkem přibalte raději montérky a ochranné rukavice, zdali máte!

Praktické informace
PODMÍNKY: Účastnický poplatek je 200 korun českých. Stravu (včetně pátečního občerstvení), ubytování a cestu na místo hradíme, je ale nutné si schovat jízdenky! Snažte se připojit ke skupinovému odjezdu a počítat se skupinovým návratem, nebo přinejmenším cestovat ve více lidech. Podívejte se na všechny podmínky účasti na víkendovce tady.

PŘIHLÁŠTE SE prosím přes e-mail vikendy@tamjdem.cz, kde s vámi probereme detaily. Pracujeme na on-line přihlašovacím formuláři.

SRAZ: Pátek, 29. března v 17:00 před vstupem do Billy na Hlavním vlakovém nádraží v Praze. Do Českých Budějovic se dostaneme rychlíkem. Z nádraží tam to pak máme do Kredance 10 minut pěšky. Pokud sraz nestíháte, dejte nám vědět, můžeme společně najít nějaké řešení.

UBYTOVÁNÍ: Spíme na karimatkách a ve spacích pytlích, které si přivezeme s sebou! V Kredanci jsou nám k dispozici sprcha a wc.

CO S SEBOU: Spacák, karimatku, přezůvky, pracovní oblečení, ochranné rukavice.

KONTAKT NA ORGANIZÁTORA: Tereza Dumská –  dumskat(at)gmail.com, 00420 776 320 229

Předpokládaný návrat do Prahy je v neděli večer, okolo 19:00. Ale je možno se domluvit i na dřívějším návratu, kdo by potřeboval. Další informace rádi podáme na uvedeném kontaktním e-mailu.