21. – 23. 6.: Stavíme neziskovou zoo

kozy

Během následujícího víkendu  nepojedeme do jeskyní, jak bylo původně v plánu, ale do Zoo Chleby (vzdálené cca 7 km od Nymburka). Máte možnost strávit několik hodin ve společnosti domácích i exotických zvířat, některá z nich si pohladit, být při otevření pavilonu surikat a pomoci obecně prospěšné společnosti, která tuto malou vesnickou zoo provozuje a zaměstnává lidi v nelehké životní situaci.

Sejdeme se v pátek 16.50 na Hlavním nádraží v Praze u vchodu do knihkupectví Luxor. Vezměte si s sebou spacák, karimatku, jídlo na páteční večeři, o které se podělíte s ostatními a účastnický poplatek 250,- Kč. Cestu do zoo proplatíme, jízdenky zpět si hradí každý účastník sám, jídlo na zbytek víkendu také zajistíme. První den budeme přesouvat pražce, dělat v areálu stavební úpravy, natírat. V neděli se zúčastníme otevření nového pavilonu surikat a krátce po obědě vyrazíme na cestu domů.

V případě, že chcete jet s námi, napište koordinátorce Víkendovek Kamile na vikendy@tamjdem.cz do středečního večera. Také Vám odpoví na případné dotazy.

Podrobnější informace o zoo najdete na jejich stránkách.