Partneři a dárci

Srdečně děkujeme všem našim dárcům a podporovatelům za důvěru a ochotu podílet se na rozvoji dobrovolnictví a občanské společnosti v České republice.

DÁRCI A PODPOROVATELÉ

Nadace OSF – program Active Citizens Fund
Na období duben 2022 – březen 2024 náš projekt „Dopad manuálního dobrovolnictví na rozvoj českých neziskovek“ podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Nadační fond Zeměkvět
Nadační fond Zeměkvět do nás vkládá svoji důvěru již několik let (2018, 2019, 2020, 2021 a 2022). Podpora nadace nám každoročně pomáhá zajistit stabilitu pro fungování organizace a pořádání dobrovolnických akcí pro české neziskovky.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
MŠMT nás každoročně podporuje od roku 2014, a to v rámci kontinuálního projektu Dobrovolnictví tě naučí.

Ministerstvo vnitra České republiky
MVČR nás každoročně podporuje od roku 2013, a to v rámci projektů Víkendovky, Dobrovolníci pro workcampy v ČR a Dobrovolníci pro zahraniční workcampy, a od roku 2021 v rámci projektu Dobrovolnické akce na pomoc různorodým organizacím a iniciativám v ČR.

Nadace OSF – program Active Citizens Fund
Na období září 2021 až srpen 2022 náš projekt „V Tamjdemu efektivněji se Salesforce a on-line“ podpořila Nadace OSF v rámci programu Active Citizens Fund, jehož cílem je podpora občanské společnosti a posílení kapacit neziskových organizací. Program je financován z Fondů EHP a Norska.

Hub for Change
V roce 2021 jsme vyhráli 11. ročník akceleračního programu Impact First a tím jsme v daném roce získali i finanční odměnu a podporu pražského Impact Hubu.

Nadační fond Avast
Na období červen 2018 až červen 2019 jsme získali podporu Nadačního fondu Avast na projekt „Tam jdem na pomoc českým neziskovkám“, a to díky programu Spolu se zaměstnanci a našemu dobrovolníkovi Janu Chvojkovi.

ProSpolužáky.cz s.r.o.
Firma ProSpolužáky.cz s.r.o. se v náš prospěch vzdala výtěžku z akce MashUp #39 pořádané Impactem Hub Praha 8. 3. 2018.

Nadace O2
Na období červen 2017 až červen 2018 jsme získali podporu Nadace O2 na projekt „Dobrovolnické Víkendovky pro rodiče s dětmi“, a to díky programu Pomozte své komunitě a naší dobrovolnici Ivaně Kočíkové.

The American Jewish Joint Distribution Committee – Alfred and Isabel Bader Philanthropic Fund
Dar z této americké nadace jsme obdrželi na období 3 let (2015 – 2018).

ČSOB
Na období listopad 2016 až květen 2017 jsme získali podporu ČSOB na interní rozvoj a profesionalizaci, a to díky programu Akademie modrého života.

Nadace eBay – Silicon Valley Community Foundation
Z Nadace jsme v roce 2016 dostali jednorázový dar.

Nadace ČEZ
Nadace ČEZ podpořila v roce 2015 realizaci projektu Dobrovolnictví s Tamjdemem. Tuto podporu jsme získali díky naší účasti v dokumentárním cyklu Nadace ČEZ a České Televize Příběhy neobyčejné energie. O dobrovolnictví s Tamjdemem byl v rámci tohoto cyklu natočen dokument, který je k vidění v archivu ČT.

ZOOT DOBRO
Díky projektu e-shopu s módou „Dobro“ jsme v roce 2015 měli možnost vytvořit a prodávat historicky první Tamjdem kolekci triček a tašek.

GIVT
Díky GIVTu a lidem, kteří na nás myslí při svém nakupování ve vybraných e-shopech, dostáváme drobné dary i tímto způsobem. Přes GIVT může darovat své vybrané neziskovce kouzelným a pouhým jedním klikem navíc opravdu každý.

JOBS.CZ
Jobs.cz poskytuje neziskovým organizacím významné slevy na propagaci pracovních míst na tomto portále. I toto je pro nás velká podpora.

TechSoup Česká republika, Sdružení VIA, z. ú.
Díky spolupráci s Techsoup máme příležitost získat různé technické vychytávky a programové balíčky pro práci na PC a on-line zadarmo nebo se slevou. I toto je pro nás velká podpora.

EACEA (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency of the European Union)
Z fondu Evropské komise EACEA byly naše aktivity podpořeny v roce 2013.

INDIVIDUÁLNÍ DÁRCI

Vedle významných českých i zahraničních institucí patří mezi naše podporovatele také individuální dárci – lidé, kteří s námi leccos zažili, mají nás rádi, nebo v nás jednodušše věří…
Za jednorázové, pravidelné, krátkodobé i dlouhodobé příspěvky na naši činnost, za sympatie a důvěru velice děkujeme těmto výjimečným lidem!

PARTNEŘI

Spolupracujeme s celou řadou českých i zahraničních partnerů, a to nejen v oblasti rozvoje dobrovolnictví, realizace samotných projektů, nebo zajištění pojištění pro dobrovolníky, ale i v oblasti propagace dobrovolnictví napříč ČR i celým světem.

FIREMNÍ A DALŠÍ SPONZOŘI

Za materiální podporu na našich neformálních akcích pro dobrovolníky jsme vděční těmto sponzorům

Dobrý textil, CKP Sámova, Doubleshot, Klášterní pivovar Porta Coeli, Pivovar Chříč, Jedlý kelímek, Baues Chilli olej, Komunitní zahrada Kotlaska, Benediktus, Chráněné dílny Kopeček, Library of things, Dhaba Beas, Fair & Bio obchod, Crème de la Crème, MyRaw Café, Papelote a další