O nás

Od roku 2013 propojujeme dobrovolníky a různorodé neziskové organizace po celé České republice skrze denní, víkendové a až dvoutýdenní dobrovolnické akce. Díky manuální pomoci našich dobrovolníků jako je natírání, opravy, stavby, demolice, zahradničení, úklid apod. šetří neziskové organizace svůj čas, lidi a peníze a mohou tak snadněji naplňovat své vize.

JSME TAMJDEM A S DOBROVOLNÍKY POMÁHÁME RŮZNORODÝM NEZISKOVKÁM PO CELÉM ČESKU RŮST.
PRO KOHO JSOU NAŠE AKTIVITY?

Pro všechny starší 15 let (v případě rodin s dětmi i pro mladší pomocníky), Čechy i cizince, studenty, řidiče tramvají, či raketové vědce odkudkoliv z České republiky, ale i ze světa zveme na různě dlouhé DOBROvolnické akce na pomoc neziskovkám. Kdo má raději spolupráci od počítače, můžeme ho propojit s organizací jako experta na vybraný úkol. Někdo zase dává přednost osobnímu rozvoji, workshopům a poznávání zajímavých míst po celém Česku, jiní se přímo našli v leadershipu nebo lektorování a rádi by si všechno vyzkoušeli v praxi…

ZAJÍMAJÍ TĚ VÝSLEDKY NAŠÍ PRÁCE?

Součástí každé výroční zprávy je i struktura nákladů a příjmů; rozvaha a výkaz zisků a ztrát z účetní závěrky za daný rok.

Kompletní účetní závěrky jsou k dispozici ve Veřejném rejstříku a Sbírce listin.