Na týden do terapeutické zahrady!

Místa na workcampu jsou pro české účastníky již obsazena!

////

Po několika úspěšných Víkendovkách se chystáme do sdružení Práh i na workcamp! Společně tak strávíme týden na okraji Brna v neziskovce, která pomáhá lidem se závažným duševním onemocněním při začleňování do běžného života. S dobrovolníky z celého světa budeme pomáhat s dokončením mozaiky, natíráním plotu, stavění pódia z hlíny, úklidem areálu a pokusíme se založit nový vermikompostér.

Pracovat budeme asi 6 hodin denně, odpoledne budeme mít. Můžeme tak vyrazit třeba na výlet po okolí nebo hrát deskovky až do noci. Prozkoumat můžeme místní přírodu, přehrad, Špilberk nebo si užijeme letní kino na zahradě!

Přidej se k nám i ty a poznej jak se v Česku žije lidem s duševním onemocněním. Zároveň se seznámíš s lidmi z různých koutů světa a uděláš dobrý skutek tam, kde je to potřeba.

Na nic nečekej a PŘIHLAŠ SE ZDE! Protože pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Nebo si nejdříve přečti více informací v podmínkách či se koukni na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spíme a zázemí máme v místnosti, která běžně slouží jako centrum denních služeb. Potřebovat s sebou určitě budete karimatku a spacák.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou stravuK dispozici máme také kuchyňku s lednicí. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 9.1

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Bářě na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!