Letošní Víkendovky chystáme i díky podpoře Nadačního fondu AVAST! Děkujeme!

Jsme vděční za to, že jsme obklopeni skvělými lidmi! Za další podporu firemní nadace, tentokrát Nadačního fondu AVAST, můžeme poděkovat našemu dobrovolníkovi Honzovi Chvojkovi. V minulosti jsme takto např. díky naší dobrovolnici Ivaně Kočíkové získali grant Nadace O2.

Honza s námi začal spolupracovat, když jsme hledali nějakého kouzelníka, který by rozuměl nastavování reklam na Google Ads. Neziskové organizace je totiž při splnění určitých podmínek a limitů mohou u Googlu využívat zadarmo. Oslovili jsme Heroclan, abychom našli opravdového profesionála, a tak do našeho týmu přišel Honza a s ním i další překvapení.

Honza náš projekt „Tam jdem na pomoc českým neziskovkám“ nominoval do programu Spolu se zaměstnanci Nadačního fondu AVAST a společně jsme uspěli!
Jeho slova v naší grantové žádosti trefně a jednoduše vystihují, co děláme…

„Neziskovou organizaci Tamjdem jsem se rozhodl nominovat především z toho důvodu, že řeší dobrovolnictví z poněkud jiné perspektivy, která přináší celému neziskovému sektoru to, co mu v mých očích dlouhodobě velmi chybí – organizovaný a efektivní způsob, jak k pomáhání v neziskovkách lákavou a jednoduchou formou přivést více lidí.

Na činnosti Tamjdem oceňuji, že svými „Víkendovkami“ (tedy krátkodobými výjezdy na pomoc různým organizacím) výrazně pomáhá odstranění bariér, se kterými se běžný člověk setkává ve chvíli, kdy se mu v hlavě usadí myšlenka na aktivní strávení volného času dobrovolnickou pomocí. Většina z nás asi takový nápad mnohokrát měla, nicméně vzhledem k nemožnosti jen tak „napochodovat“ do neziskové organizace dle našeho výběru v libovolnou dobu, neznalosti organizací, které pomoc momentálně potřebují, organizační náročnosti takového hledání a řadě dalších překážek, se v konečném důsledku opravdu dostane k dobrovolnictví mnohem méně lidí než by ve skutečnosti rádo.

Přitom právě díky Tamjdemu je něco takového možné jednoduše, zajímavě a na místech, kde je to zrovna třeba. Zkrátka „win-win“ pro neziskovky i jednotlivce. A to je podle mě činnost, která si rozhodně zaslouží podpořit.“

Od Nadačního fondu Avast jsme tak získali 50000,- na realizaci Víkendovek v období od června do prosince 2018 s prodloužením čerpání do června 2019.

Děkujeme za podporu a těšíme se na další spolupráci!
Tamjdem tým