Partneři a dárci

Srdečně děkujeme všem našim dárcům a podporovatelům za důvěru a ochotu podílet se na rozvoji dobrovolnictví a občanské společnosti v České republice.
PODPOŘ NÁS I TY
 

DÁRCI A PODPOROVATELÉ

Nadační fond Avast
Na období červen až prosinec 2018 jsme získali podporu Nadačního fondu Avast na projekt „Tam jdem na pomoc českým neziskovkám“, a to díky programu Spolu se zaměstnanci a našemu dobrovolníkovi Janu Chvojkovi.
 
 
 
Nadační fond Zeměkvět
Nadační fond Zeměkvět do nás vložil svoji důvěru již druhým rokem (2018 a 2019). Velice nás to těší a také trochu zavazuje. Zavazuje k tomu, abychom i nadále plnili to, čemu věříme. To, že spojení lidí a smysluplné práce má smysl a velký přínos pro jiné neziskové organizace a občanské spolky.
 
 
ProSpolužáky.cz s.r.o.
Firma ProSpolužáky.cz s.r.o. se v náš prospěch vzdala výtěžku z akce MashUp #39 pořádané Impactem Hub Praha 8.3.2018.
 
 
Nadace O2
Na období červen 2017 až červen 2018 jsme získali podporu Nadace O2 na projekt „Dobrovolnické Víkendovky pro rodiče s dětmi“, a to díky programu Pomozte své komunitě a naší dobrovolnici Ivaně Kočíkové.
 
 
ČSOB
Na období listopad 2016 až květen 2017 jsme získali podporu ČSOB na interní rozvoj a profesionalizaci, a to díky programu Akademie modrého života.
 
 
 
 
The American Jewish Joint Distribution Committee – Alfred and Isabel Bader Philanthropic Fund
Dar z této americké nadace jsme obdrželi na období 3 let (2015 – 2018).
 
 
Nadace eBay – Silicon Valley Community Foundation
Z Nadace jsme v roce 2016 dostali jednorázový dar.
 
 
 
 
Nadace ČEZ
Nadace ČEZ podpořila v roce 2015 realizaci projektu Dobrovolnictví s Tamjdemem. Tuto podporu jsme získali díky naší účasti v dokumentárním cyklu Nadace ČEZ a České Televize Příběhy neobyčejné energie. O dobrovolnictví s Tamjdemem byl v rámci tohoto cyklu natočen dokument, který je k vidění v archivu ČT.
 
 
ZOOT DOBRO
Díky projektu e-shopu s módou „Dobro“ jsme v roce 2015 měli možnost vytvořit a prodávat historicky první Tamjdem kolekci triček a tašek.
 
GIVT
Díky GIVTu a lidem, kteří na nás myslí při svém nakupování ve vybraných e-shopech, dostáváme drobné dary i tímto způsobem. Přes GIVT může darovat své vybrané neziskovce kouzelným a pouhým jedním klikem navíc opravdu každý.
 
 
JOBS.CZ
Jobs.cz poskytuje neziskovým organizacím významné slevy na propagaci pracovních míst na tomto portále. I toto je pro nás velká podpora.
 
 
 
 
banner techsoup.czTechSoup Česká republika, Sdružení VIA, z. ú.
 
 
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
MŠMT nás podporuje od roku 2014, a to v rámci kontinuálního projektu Dobrovolnictví tě naučí.
 
 
 
Ministerstvo vnitra České republiky
MVČR nás podporuje od roku 2013, a to v rámci projektů Víkendovky, Dobrovolníci pro workcampy v ČR a Dobrovolníci pro zahraniční workcampy.
 
 
EACEA (Education, Audiovisual and Culture Executive Agency of the European Union)
Z fondu Evropské komise EACEA byly naše aktivity podpořeny v roce 2013.
 
 
 
Vedle významných českých i zahraničních institucí patří mezi naše podporovatele také individuální dárci – lidé, kteří s námi leccos zažili, mají nás rádi, nebo v nás jednodušše věří… Za jednorázové, pravidelné, krátkodobé i dlouhodobé příspěvky na naši činnost v roce 2019, za sympatie a důvěru velice děkujeme těmto výjimečným lidem:

Veronika Bachtíková, Jitka Barešová, Jan Bartl, Ilona Bečicová, Tadeáš Beyer, Petra Bohovicová, Zdeněk Bohucký, Lenka Cejnková, Ondřej Čermák, Matěj Daniel, Markéta de Almeida Marques (Votavová), Pavla Doubková, Vanda Dumbrovská, Anna Dvořáková, Martina Dvořáková, Andrea Folterova, Marcela Fujanová, Ludmila Gojišová, Jan Habal, Ladislav Hencl, Lucie Hillerová, Jitka Horníková, Peter Chalupianský, Kateřina Judová, Marcela Kamenská, Tomáš Karas Lucie Karásková, Tibor Kese, Helena Kopecká, Jan Koubek, Karolína Kousalová, Marta Kuchařová, Andrea Longinová, Jiří Luňáček, Vojtěch Majer, Ivona Maršíková, Jitka Mertlíková, Petr Najman, Tomáš Němec, Andra Nistor, Barbora Nosková, Michal Novák, Markéta Nováková, Vít Novodomský, Vladana Pacovská, Ivana Pacovská, Kateřina Palasová, Frantisek Pasztor, Eva Perútková, Pavel Plíhal, Martina Poddaná, Tomáš Procházka, Miroslav Redina, Jitka Rudyšová, Jana Rudyšová, Denis Řeháček, Petr Řeháček, Filip Saidl, Petr Semkin, Matěj Semsej, Anna Serangeli, Ivana Siglová, Jiří Sládek, Michal Strapatý, Filip Svoboda, Jana Šoupalová, Eva Štorková, Vilena Taraskina, Pavlína Trojanová, Martina Valentová, Martin Vokoun, Vlasta Votavová, Jan Vrabčák, Helena Weiser, Renata Wojtas, Štěpán Zelinger, Šimon Zelinger, Jiří Zeman, Petr Žabka

Za materiální podporu na našich neformálních akcích pro dobrovolníky jsme vděční těmto firemním sponzorům:

Dhaba Beas, Fair & Bio obchod, Crème de la Crème, MyRaw Café, Library of things, Papelote a další
 

PARTNEŘI

Spolupracujeme s celou řadou českých i zahraničních partnerů, a to nejen v oblasti rozvoje dobrovolnictví, realizace samotných projektů, nebo zajištění pojištění pro dobrovolníky, ale i v oblasti propagace dobrovolnictví napříč ČR i celým světem.