Kam letos pojedeš na workcamp?

Mezinárodní databáze je plná zajímavých workcampů. Který si vybereš ty?

Workcampy ti poskytují jedinečnou možnost strávit jeden až tři týdny v zahraničí, dělat co tě baví a zároveň pomoci některé z neziskových organizací. Ve společnosti dobrovolníků z celého světa zažiješ nezapomenutelné okamžiky celého roku, procvičíš si cizí jazyky a naučíš se novým věcem. Pokud se chceš dozvědět více nebo vyplnit přihlášku na některý z workcampů, stačí kliknout sem.

JAKO INSPIRACI JSME PRO TEBE VYBRALI TYTO ZAJÍMAVÉ PROJEKTY
 

Slovenian Dolphin ProjectIMG_4854

Slovinsko 15/5-24/5

Na tento neobvyklý zážitek jen tak někdo nezapomene. Máš jedinečnou možnost vyjet na moře a aktivně se zapojit do výzkumu delfínů. V rámci workcampu budeš pomáhat zejména delfínům skákavým a mořským želvám, ale také se dozvíš podrobnosti o výzkumu a ochraně mořské fauny, a v neposlední řadě zakusíš, jaké to je být skutečným mořským badatelem.

 

The Hot Spring capital of Iceland

Island 19/6-30/6

Pokud jsi příznivcem sportu, pak by sis rozhodně neměl nechat ujít tuto neobvyklou sportovní událost! Dobrovolníci zde pomáhají s organizací turnaje pro věkovou kategorii 50+, ve které nechybí disciplíny jako judo, šachy či jízda na traktoru.

 

Residential Summer Art Festival of Granara

Itálie 16/7-28/7

Prostředí malebná italské vesnice uprostřed léta, kde stovky lidí společně nejen žijí, ale i pracují, hrají si a podílí se na organizaci festivalu plném divadelních her, vystoupení a konferencí. Prázdniny v této komunitě ti rozhodně dají více než jen možnost vylepšit svou italštinu.

 

Photo Project On Ns-forced Labour (Berlin)

Německo 16/7-30/7

Tento workcamp se zaměřuje na zlepšení nejen tvých fotografických dovedností, ale také znalostí historie a období druhé světové války. Účastníci budou v doprovodu zkušeného fotografa poznávat oblast dřívějšího pracovního tábora, a na závěr workcampu své poznatky sdílet v rámci výstavy místního komunitního centra.

 
VŠECHNY WORKCAMPY JSME VYBRALI Z MEZINÁRODNÍ DATABÁZE, KDE NAJDEŠ CELOU ŘADU DALŠÍCH PROJEKTŮ!
 
Potřebuješ poradit? Kontaktuj nás na e-mailu outgoing(at)tamjdem.cz.