Jak jsme se zapojili do Festivalu pohádky

14361252_10155224091423502_5409245766285444896_oNaše druhá zářijová Víkendovka se konala během festivalu Jičín – město pohádky a byla to opravdu jedinečná akce! Obklopeni CIRKEM jsme si užili jak práci, tak i velmi bohatý program ve volném čase. V pátek jsme se přes den zapojili do workshopů, kde jsme měli na starosti hlavně zábavu a spokojenost dětí – malování na obličej, barvení vlasů, žonglování apod. Každý z nás si tak vlastně zkusil nebo i naučil něco nového. Během soboty jsme se naopak zasadili o spokojenost dospěláků a celých rodin, a to během práce na infostánku a prodejem pohádkových novin. Sem tam jsme něco přenesli nebo přepravili na správné místo. V neděli jsme se jako pomocní organizátoři zúčastnili vzdělávacího výletu parním vlakem do významné pískovny u obce Mladějov. Díky tomu jsme si užili i nádhernou přírodu v blízkosti historického města a dozvěděli jsme se více i o pískovně a její produkci.
Práce se prolínala se zábavou a zábava s prací… Zažili jsme super program festivalu (mmj. i koncert Xindla X a Monkey Business, CIRK představení různého typu, světélkový průvod a koncert ve Valdštejnské Lodžii…) a navštívili jsme i Rumcajsovu ševcovnu a Valdickou bránu

Těžko věřit, že jsme to všechno stihli za 3 dny! Díky vám všem 7 dobrovolníkům za vaši účast a moc příjemný víkend! Děkujeme také týmu Nadačního fondu Jičín – Město pohádky za to, že se o nás pečlivě staral a připravil krásný program.
 
Více fotek v našem Facebookovém albu.