Hledáme organizátory na Víkendovky – podzim 2015

V SOUČASNOSTI HLEDÁME ORGANIZÁTORY na podzimní Víkendovky.

 

  • tamjdem_logo_fotoZapojte se do realizace Víkendovky ve sdružení Corazon (25.-27.9.2015), centra aktivit a netradičního místa v přírodě pro setkávání lidí,  koní a zvířat vůbec. Na tuto Víkendovku AKUTNĚ hledáme organizátora – zkušeného i nováčka, možnost realizovat ve dvojici.
  • Do Vily Vallily, krásné secesní vily, kde se ukrývá komunitní dům pro lidi s postižením, povalíme o víkendu 9.-11.10.2015 a hledáme spoluorganizátora.
  • Sdružení Neratov, které se věnuje obnově poničeného poutního místa smíření (kostel Nanebevzetí Panny Marie) a pomoci lidem s postižením a lidem, kteří jsou sociálně znevýhodněni se vydáme o víkendu 23.-25.10.2015, hledáme zkušeného spoluorganizátora. 
  • na víkend 20. – 22. 11. 2015 stále hledáme neziskovku a organizátora akce. CHCEŠ SI NĚCO ZREALIZOVAT PODLE SVÉHO GUSTA? Můžeš si vybrat z našich partnerských organizací zde, nebo nám nějakou novou organizaci, kterou znáš, doporučit…

Pokud máš zájem se zapojit nebo máš dotazy, piš na vikendy@tamjdem.cz.

Více si o roli organizátora přečti zde a nebo se podívej na medailonky našich stávajících dobrovolníků vedoucích a přečti si více o tom, co jim jejich zapojení do Tamjdemu přineslo.