Fotosoutěž 2018

Co všechno lze na dobrovolnických projektech zažít? Sdílej s námi svou fotku a pomoz nám rozšířit do světa zprávu, že práce zadarmo není nadarmo!

Ukaž nám jak to probíhá na workcampu, Víkendovce nebo jiných Tamjdem akcích z Tvého pohledu! Zachyť jak vám jde práce od ruky, jak hrajete hry, jste na výletě nebo vaříte. Nezáleží na situaci, trefná fotka se dá pořídit kdykoli!

Nemusíš se bát, pokud nejsi profesionální fotograf a fotit budeš svým mobilem. Své štěstí můžeš zkusit i tak!

Soutěž je určena pro všechny dobrovolníky, kteří se v roce 2018 zúčastní jakékoli dobrovolnické akce pořádanou Tamjdem (workcampu v Česku i v zahraničí, Víkendovky, jednodenní akce atp.).
PODMÍNKY

  • Účastník soutěže musí být autorem všech fotografií
  • Všechny fotografie musí být pořízeny na dobrovolnické akci, které se dobrovolník zúčastnil v rámci Tamjdem
  • Fotky lze zasílat kdykoli během roku. Soutěž ukončíme na podzim, abychom stihli vyhlásit a odměnit vítěze ještě před Vánocemi.
  • Jeden soutěžící může zaslat min. 1 a max. 3 fotografie z KAŽDÉHO projektu, kterého se v daném roce zúčastnil (tedy např. 2 fotky z Víkendovky, 1 z jednodenní akce a 3 z workcampu)

Zapojit se do soutěže a sdílet s námi svoje fotky můžeš několika způsoby:

1. EMAIL

Fotky pošli na e-mail workcampy@tamjdem.cz NEBO vikendy@tamjdem.cz, do předmětu dej prosím Fotosoutěž 2018. Každá fotografie musí být označena tímto způsobem: Prijmeni_Jmeno (např. Novak_Honza), k fotce nám napiš i krátký popis.

2. FACEBOOK

Sdílej na své vlastní timeline fotku, označ ji @Tamjdem a nezapomeň ji sdílet veřejně, jinak bychom si ji nemohli zobrazit! Opět nezapomeň na krátký popis.

3. INSTAGRAM

Nahraj fotku a jednoduše ji označ @tamjdem a také hashtagem #tamjdem2018. Napiš k ní i krátký popis.

Všechny fotky zaslané v průběhu roku 2018 budeme postupně přidávat do soutěžního alba na našem facebooku. Z těch, které získají nejvíce „Líbí se mi“ vylosujeme na našem Vánočním večírku tři vítěze, kteří si domů odnesou vouchery a další hodnotné ceny.

Odesláním či sdílením fotografií výše popsaným způsobem dáváš společnosti Tamjdem, o. p. s. souhlas se zveřejněním fotografie na internetu, a s jejím následným využitím pro propagaci dobrovolnictví a zveřejňováním na propagačních materiálech o dobrovolnictví. Dále tím souhlasíš se všeobecnými podmínkami soutěže.