FAQ – NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

1) KOHO PODPOŘÍM SVÝM NÁKUPEM?

Svým nákupem podpoříš hlavně neziskovku Tamjdem, která je tu pro tebe již přes 7 let. Zároveň přispěješ k udržitelnosti životního prostředí například nákupem triček, které jsou vyrobeny z biobavlny a potisklé certifikovanými barvami. Zároveň společně s námi nákupem skleněných produktu bojuješ proti spotřebě plastu. Nakonec  textilními pytlíky přispíváš na  sociální odpovědnosti. Jelikož tyto pytlíky jsou vyráběné v šicí dílně Český Západ, o.p.s pomáhající  sociálně vyloučeným skupinám.

2)  KDE SI MŮŽU SVOJI OBJEDNÁVKU VYZVEDNOUT? A ZA JAK DLOUHO?

Všechny objednávky se snažíme zpracovat jak jen to jde a zboží odesíláme jednou týdně. 
Zboží zasíláme do 15 dnů po obdržení platby na účet skrze pobočky:
Česká pošta, Zásilkovna a nebo je možné si zboží osobně vyzvednout na kontaktní adrese Tamjdemu, či na Víkendovce nebo na Jednodence. 

Před vyzvednutím objednávky vždy počkej, až ti dorazí potvrzovací e-mail, že tu na tebe objednávka čeká. Až ti dorazí e-mail s informací, že je tvá objednávka připravena, můžeš se dostavit do naší TAMJDEM kanceláře na adrese: Tamjdem, o.p.s., Bubenské nábřeží 306/13, (Hala 40), Praha 7, 170 00 
tel: 00420 604 370 797. 

Výdej je možný téměř každý den až na výjimky od pondělí do pátku 

od 9:00 – 17:00 hodin. 

3) REKLAMACE A VÝMĚNA ZBOŽÍ

Nesedí ti tričko velikostně? Nebo se zboží poškodilo během přepravy? Je to nemilé, ale žádný strach! Řešení je jednoduché. 

Stačí napsat e-mail na tamjdem@tamjdem.cz  do předmětu dát REKLAMACE/VÝMĚNA + název zboží. V e-mailu stačí uvést v pár větách důvod reklamace nebo výměny.
Zboží lze vyměnit/reklamovat:
a) Osobně – po obdržení reklamačního e-mailu se buď můžeš zastavit osobně pro jiný kus.

b) Pošta/Zásilkovna – Po domluvě stačí zboží zaslat zpět na adresu: Tamjdem, o.p.s., Hala 40, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7, 170 00.
Máš na to 14 dní. Nezapomeň ale přiložit fakturu (abychom věděli, že se jedná právě o tvou objednávku) a také vzkaz, o jakou velikost máš zájem. My ti ji obratem zašleme zpět.

Jakékoliv  problémy s objednávkou ti pomůžeme vyřešit. Neváhej se na nás obrátit e-mailem tamjdem@tamjdem.cz nebo telefonicky +420 724 918 728.

4) ZPŮSOB PLATBY

Nabízíme 2 možnosti. První a jednodušší možností je platba převodem na účet: 2800347714/2010 uvést:

VS produktu a do zprávy pro příjemce uvést tvé jméno a příjmení. 

Jakmile peníze přistanou na účet, budeme tě ihned kontaktovat a do 15 dnů zboží odešleme nebo si jej můžeš rovnou přijít vyzvednout do výdejny na adresu: Tamjdem, o.p.s. , Hala 40, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7.

5) ODKUD ZBOŽÍ POCHÁZÍ?

Trička nám dodává česká firma implementující strategii udržitelnosti do svého konceptu. Pánská trička jsou ušitá ze 100% BIO bavlny s certifikacií GOTS.  Dámská trička tvoří směs 30 % bambusu a 70 % bavlny. Mimo jiné, trička jsou potisklá bílou certifikovanou barvou, jenž šetří životní prostředí. Proces potisku je sám o sobě komplikovaný. Avšak certifikovaná tiskárna, kde se trička nechávají potisknout,  přistupuje k potisku zopovědně a použité materiály recyklují.  Zároveň nevypouští žádné škodlivé odpady do kanalizace.

6) MÁTE I DÁRKOVÉ POUKAZY?

Ano, máme! Najdeš je v e-shopu sekci Voucher!  Můžeš si vybrat ze 
4 voucherů:a) V hodnotě 350 Kč (pro studenty na Víkendovku. S platným studentským průkazem)b) V hodnotě 500 Kč (základní poplatek za Víkendovku)c) V hodnotě 200 Kč (základní poplatek za Jenodenku)d) V hodnotě 1.000 Kč pro tebe a pro tvého kamaráda/ku.

Nákupem voucheru uděláš sobě nebo někomu jinému radost a zároveň podpoříš 2 neziskové organizace zároveň.

7) KDO JE AUTOREM MOTIVŮ MERCHENDASINGU?

Dlouhodobě spolupracujeme s naší skvělou a kreativní grafičkou 
Jitkou Hrůzovou, která pro nás mimo jiné dělá vizuál našich výročních zpráv.

8) JAK JINAK MŮŽU JEŠTĚ TAMJDEM PODPOŘIT?

Chceš udělat dobrou věc a podpořit nás ještě jiným způsobem, než je nákup? Vybrat si můžeš hned z několika variant pomoci:a) Pojeď s námi na Víkendovku/Jenodenku/Workcamp!b) Objednej si akci na klíč pro svou školu nebo 
teambuildingovou akci pro firmy. c) Podpoř nás finančně skrze plaformu Darujme.cz.

Close Icon