Dopad naší práce ocenil Nadační fond Zeměkvět! Děkujeme za podporu!

Na titulce webových stránek Zeměkvětu stojí: „Není nám jedno, co se děje v naší společnosti, proto finančně podporujeme menší projekty, které mají potenciál pozitivně ovlivnit dění v naší zemi. Takovýchto projektů existuje mnoho. Malé, často nadšenecké, projekty dokáží i s nevelkým kapitálem dělat anebo začít velké věci. A my jim v tom pomáháme…“

A o to více nás těší, že se tento Nadační fond rozhodl podpořit právě nás, a že můžeme být součástí „rodiny“ menších i větších projektů Zeměkvětu. Znamená to pro nás ocenění naší dlouholeté práce na poli dobrovolnictví a rozvoje českého neziskového sektoru, ale také důkaz důvěry v naše schopnosti a v cenný dopad našich aktivit. Každá z organizací, iniciativ nebo projektů, podpořených Zeměkvětem působíme na své okolí jiným způsobem, ale zato se společným cílem žít v zemi, kde je přirozené osobně se zasazovat o pozitivní změny ve společnosti, být zodpovědný k lidem, přírodě a k místu, kde žiju…

Setkání na letošním dubnovém NGO Marketu vedlo k dalšímu milému setkání v jedné z pražských kaváren a následně k začátku skvělé spolupráce. Nadační fond nás podpořil 120 000,- na provoz organizace, a tak díky těmto financím můžeme částečně pokrýt služby jako je pronájem kanceláře, nebo účetnictví a zejména platy našich koordinátorů, na jejichž práci naše výsledky stojí!
 
Díky Zeměkvětu tak můžeme dále pořádat Víkendovky a mezinárodní workcampy na pomoc českým neziskovkám! Další Víkendovku chystáme v organizaci Amrita, v Nebeské Rybné v Orlických horách. Amrita je prostor sebepoznání a harmonie a někteří lidé z jejího týmu jsou propojení s nadačním fondem Zeměkvět.

Pokud tě tedy zajímá dozvědět se více o Zeměkvětu, vyjeď na tuto Víkendovku nebo sleduj Zeměkvět na webových stránkách zemekvet.cz.

Děkujeme za podporu a těšíme se na na další spolupráci!
Tamjdem tým