Dobrovolnictví, pivo a festival na Křivoklátsku

I letos se Tamjdem vrací do pivovaru Chříč na Křivoklátsku, který renovuje nezisková organizace Propolis. Tentokrát ale s týmem neohrožených dobrovolníků z celého světa, a rovnou na týden! Kromě nádherné okolní přírody a chutné domácí stravy nás čeká i spousta zajímavé práce. V duchu tradice budeme pokračovat ve stavbě „Velké chříčské zdi“, ale také se zapojíme do příprav letního festivalu Křičfest. A samozřejmě si ho užijeme i jako návštěvníci.

Pracovat budeme během tohoto workcampu asi 6 hodin denně, většinou odpoledne budeme mít volná a jeden den nám zbyde na festival Křičfest. Můžeme tak nejen prozkoumat historii piva v místním muzeu, poznat zákulisí pivovaru, vypravit se na zajímavá místa v okolí, ale také si vychutnat orosenou odměnu po práci – chříčskou jedenáctku přímo od zdroje. Podívejte se na fotky a články z minulých akcí a sbal si batoh, protože tohle zkrátka musíš zažít!

PŘIHLAS SE
Ale neotálej, pro Čechy má tento workcamp omezenou kapacitu – jen dvě místa!

Přečti si více informací v podmínkách a koukni se na poplatky a další odkazy co jsou napravo. Postup pro přihlášení je v zásadě stejný jako když jedeš na workcamp do zahraničí, chvíli po odeslání přihlášky ti od nás přijde e-mail s instrukcemi pro platbu účastnického poplatku a další instrukce.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Zde ti přinášíme pouze základní informace o projektu – veškeré detailní podmínky k ubytování, stravování, volnočasovým možnostem i pracovním úkolům dostanou všichni přihlášení dobrovolníci na e-mail cca měsíc před workcampem.

UBYTOVÁNÍ: Spát se bude v postelích s matracemi, stačí si tedy přivézt spacák. Na místě je k dispozici kuchyně, sprcha i toaleta. Wi-fi je tam též.

STRAVA: Jídlo je zajištěné po celou dobu konání workcampu, od snídaně až po večeři. S přípravou jídel budeme pomáhat, a je zde možnost zajistit vegetariánskou i veganskou stravu.

MIN. VĚK: pro české účastníky 15 let, zahraniční 18 let

JAZYK workcampu: angličtina – tedy alespoň na komunikativní úrovni, aby ses mohl/a bavit s dalšími dobrovolníky.

KÓD workcampu (budeš ho potřebovat v přihlášce): CZ-TAM 9.3

KONTAKT: Pokud máš jakékoli dotazy či nejasnosti, piš Evě na e-mail workcampy(at)tamjdem.cz a rádi ti vše vyjasníme!

Budeme se na tebe těšit na našem workcampu!