Tomáš Platil

S bojovými sporty a bojovými uměními jsem začal před dvaceti lety, a od roku 2007 se v klubu Adaptive Combat Training zabývám reálnou sebeobranou. Nejdříve jako student, a následně jako jeden z instruktorů. Při trénování vycházíme z reálných situací, které se dějí po celém světě, a to všem lidem (na pohlaví, věku, náboženství, sociální vrstvě, apod. vůbec nezáleží…). Měl jsem tak možnost za ty roky poznat a trénovat se špičkovými instruktory kvalitní systémy, které se k nám dostaly z celého světa, a pokud se nedostaly, tak jsem za nimi odcestoval.
Na kurzech se tedy projevují zkušenosti nejen moje, kdy čerpám z praxe v soukromém bezpečnostním sektoru, ale i mých vlastních trenérů.
Nedílnou součástí kurzu jsou nejen samotné techniky boje, ale i předkonfliktní a pokonfliktní fáze. Mnoho situací totiž jde vyřešit slovně a z bezpečné vzdálenosti, a není nutné podstupovat riziko při fyzickém kontaktu. Proto se zabývám i správným „nastavením hlavy“. Nicméně když už se bude schylovat ke střetu, učím, jak ho vyřešit co nejefektivněji. K tomu používám výuku samostatných technik, ale i mikroscénáře, které navodí určitou úroveň stresu a tím se co nejvíc přiblížit možné realitě.

lektor

Tam jsme byli

NAUČ SE ZÁKLADY SEBEOBRANY S PROFÍKEM
NAUČ SE ZÁKLADY SEBEOBRANY S PROFÍKEM
29.07.2022 - 31.07.2022
víkend trochu jinak
VÍCE
Close Icon