Čekali jsme tak trochu zázrak a přišel Zeměkvět

Když jsme v uplynulých několika měsících plánovali letošní rok, bylo nám jasné, že abychom mohli pokračovat v takovém nasazení jako v roce 2019 a dříve, potřebujeme větší zázrak… A ten opravdu přišel v podobě Nadačního fondu Zeměkvět.
Zeměkvět je jedinečný v tom, že finančně podporuje menší projekty, které mají potenciál pozitivně ovlivnit dění v naší zemi. Malé, často nadšenecké, projekty dokáží i s nevelkým kapitálem dělat anebo začít velké věci. A Zeměkvět nám v tom pomáhá.

Velmi si vážíme toho, že v nás Nadace už několikátým rokem takto věří! Její podpora ve výši 200 000,- na rok 2020 je pro nás možností uspořádat v letošním roce minimálně 8 našich výjimečných Víkendovek, o které velmi stojí jak dobrovolníci tak neziskové organizace po celé ČR, ale také obrovskou motivací napnout všechno naše úsilí do nalezení trvale udržitelného způsobu financování naší organizace.

Jak se nám to v průběhu roku bude dařit, poznáte sami. Držte nám palce a věřte v nás, tak jako Zeměkvět… Dodá nám to sílu zase vzkvést…

Nebo nás taky podpořte jako desítky jiných hrdinů a hrdinek, kterým od našeho vzniku vděčíme za nevyčíslitelnou pomoc.

Děkujeme!
Markéta Marques za Tamjdem tým