fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

ZAŽIJ ZAHRADNÍ SLAVNOSTI V KRKONOŠÍCH

Středisko ekologické výchovy SEVER Horní Maršov

14. 5. 2021 31. 12. 2021

PŘESNÉ DATUM KONÁNÍ AKCE ZATÍM BOHUŽEL NEZNÁME, ALE VĚŘÍME, ŽE SE TO POVEDE UŽ NA JAŘE.

VŠECHNY DOBROVOLNÍKY BUDEME VČAS INFORMOVAT.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Letos opět vyrazíme do Krkonoš! Konkrétně do Střediska ekologické výchovy a etiky Rýchory SEVER a do jejich vzdělávacího centra DOTEK. Pojeď s námi zažít tento ráj na zemi a seznam se se zajímavými koncepty této organizace. Na čerstvém horském vzduchu se nám bude pracovat úplně samo a navíc to budeme mít coby kamenem dohodil do překrásné krkonošské přírody.

CO BUDEME DĚLAT?

Čeká nás práce v krásném krkonošském podhůří, kde vyrazíme pomoct s přípravou zahradních slavností (předpokládané konání víkendovky je 4. – 6.6.). Na festivalu vystoupí místní kapely a přichystány budou též tvořivé dílny, zahradní přednášky nebo program pro děti.

Pomůžeme při přípravě jednotlivých aktivit, budeme asistovat návštěvníkům v tvořivých dílnách a postaráme se o přípravu a prodej občerstvení. V neděli se pak přesuneme na přírodní zahradu, kde se budeme věnovat tvorbě vyvýšených vyplétaných záhonů a případně také vytrhávání náletů z okolí zahrady.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Víkendovka rozhodně nebude jen o práci. Necháme ti také dostatek prostoru, na načerpání festivalové atmosféry a návštěvu dílen či přednášek.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A PRAKTICKÉ INFORMACE

Bližší informace zveřejníme hned, jak budeme znát přesný termín konání akce.

Už teď si ale můžeš koupit místenku, která pokryje výši účastnického poplatku. Místenky jsou skvělým řešením pro tebe i pro nás — nám jejich prodej pomáhá přečkat tohle nelehké období a tobě zajistí místo na akci, kterou si sám/sama vybereš. Platnost místenek je celý rok, takže pokud by ti náhodou termín této akce nevyhovoval, může ji uplatnit na libovolné jiné víkendovce, která ti sedne termínově i svým zaměřením.

ZAJÍMÁ TĚ TO NEBO MÁŠ DOTAZY?

Zeptej se Monči: monika.motanova@tamjdem.cz, (728 712 996).

Těšíme se na setkání!

Podrobnosti

Zahájení:
14. 5.
Ukončení:
31. 12.
Rubrika Akce: