fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

ZA DOBRÝMI SKUTKY I DOBROU JEDENÁCTKOU

Pivovar Chříč Propolis

28. 5. 2021 30. 5. 2021

Oblíbená víkendovka v pivovaru v obci Chříč na Křivoklátsku je zpět! Nezisková organizace Propolis, z.s., která pivovar provozuje, z něj buduje příjemné místo pro setkávaní. Pivovar láká lidi se zájmem o historii, umění, krajinu i tradice a řemesla a pořádá pro ně řadu zajímavých akcí. Navíc dává práci lidem s mentálním a fyzickým postižením.

CO BUDEME DĚLAT?

Čeká nás poctivá manuální práce — stavění kamenných zídek pro terasovité zahrady a terénní úpravy. Nemine tě ale ani hořká odměna ve formě orosené pivní jedenáctky přímo ze zdroje.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Víkendovky ale nejsou jen o práci. Tým Propolisu pro nás neochudí o exkurzi v pivovaru a výlet po okolí.

UPOZORNĚNÍ

Datum sice máme, ale…
doba je nejistá a z Miniworkcampu se může stát Víkendovka, z Víkendovky Jednodenka, z Jednodenky pouhá idea… Nebo dokonce celé naopak. Podpora neziskových organizací a zprostředkování dobrovolnické zkušenosti lidem jako jsi ty, jsou pro nás ale i letos na prvním místě. Rozhodli jsme se tak dobrovolnické akce realizovat i s rizikem nečekaných změn. Buď k nám proto prosím shovívavý/á. Nejpozději 14 dní před každou akcí budeme finalizovat podobu a délku akce a všem přihlášeným dobrovolníkům dáme vědět přednostně.
A POZOR – zde se dočteš vše o aktuálně platných pravidlech pro účast na našich akcích v době pandemie.

Že už se nemůžeš dočkat? Tak šup, šup. Pošli nám přihlášku, ať víme, na koho se můžeme těšit.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Od myšlenky a touhy pomoci vede k realizované kvalitní dobrovolnické akci a propojení neziskovek a dobrovolníků ještě dlouhá cesta. Tvůj účastnický poplatek nám umožňuje dělat naši práci!

Při platbě účastnického poplatku máš na výběr ze 3 možností.

Tímto způsobem se snažíme reagovat na nejistotu, se kterou se s dobrovolníky v letošním roce chystáme pomáhat v českých neziskovkách.
V současné době totiž naplánovat jednu akci kvůli neustálým změnám a hledání alternativ zabere stejně času, jako kdybychom realizovali akce dvě… A stejně se nakonec může stát, že z Víkendovky bude jenom jeden den a jiné další změny…
Možná si říkáš, proč tedy akci neodložit na příznivější období? No, ale to nemusí přijít dostatečně včas. Organizace pomoc dobrovolníků už opravdu nutně potřebují a odložit všechny akce na léto a pak na podzim je riskantní. Raději zrealizujeme nečekaně 10 Jednodenek než možná 5 Víkendovek nebo Miniworkcampů.

Proto prosím podpoř naši práci dle svého uvážení.

  • poplatek zaplať převodem na účet číslo 2800347714/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 022021
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

Seznam se se storno podmínkami.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?

  • ubytování podle délky konání akce (upřesnění je v sekci „Co s sebou“)
  • stravu (kromě prvního společného jídla jako je např. páteční večeře, nebo sobotní snídaně apod.)
  • společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)
  • zařizujeme a hradíme speciální připojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará
  • nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Podívej se na všechny podmínky účasti na akci.

PRAKTICKÉ INFORMACE

SRAZ A DOPRAVA
V pátek 28. 5. odpoledne se sejdeme v Praze a v neděli 30. 5. navečer se tam zase společně dopravíme. Informace upřesníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE
Chříč 2, 331 41 Chříč.

UBYTOVÁNÍ
K dispozici jsou tři samostatné pokoje vždy pro tři lidi a jedna velká společenská místnost. V pokojích jsou matrace či postele, karimatku tak potřebovat nebudeme, ale spacák si určitě vezmi s sebou.

STRAVA
V pátek večer bude sdílená večeře stylem „jíme vše, co jsme si přivezli a dáme ochutnat všem“. Po zbytek víkendu bude jídlo zajištěné. V místě se také nachází obchod (otevřený i přes víkend).

CO S SEBOU
Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), baterku, spacák, přezůvky, a především pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé) Určitě si přibal dobrou náladu, oblíbené společenské hry či nápady na zábavu a nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI. A POZOR – zde se dočteš vše o aktuálně platných pravidlech pro účast na našich akcích v době pandemie.

KONTAKT
Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Monči na: monika.motanova@tamjdem.cz, 728 712 996.

Těšíme se na setkání!

Podrobnosti

Zahájení:
28. 5.
Ukončení:
30. 5.
Rubrika Akce: