Akce již proběhla.

VÍKENDOFFKA V KRKONOŠSKÉ PŘÍRODĚ

Ruku na srdce... máš pocit, že TEĎ víc, než kdy dřív tvoje duše prahne po odpojení z reality? Po oáze normálnosti a odpočinku od všech špatných zpráv, problémů i městského shonu?

Dopřáváš si pravidelný digitální detox? Kdy naposledy jsi věnoval/a čas jen a jen sobě?

Pokud chceš proŽÍT víkend v absolutní přítomnosti, dopřát si čas pro sebe a ještě k tomu se něco naučit a poznat nové přátele, tak je VíkendOFFka pro tebe to pravé ořechové... nebo čokoládové. 

Buď na chvíli OFF. Vypni telefon a dobij pro jednou místo jeho baterek ty svoje. Pojeď s námi strávit víkend do přírody. Užij si ho bez spojení, ale ve spojení – se sebou samým a bezva partou podobně naladěných lidí.

"VíkendOFFka byla skvělá akce, odpočinula jsem si mentálně i fyzicky. Poznala jsem nové lidi a skvěle jsme si rozuměli. Nadchla mě lokalita i ubytování - příjemné barevné prostředí, všude kolem příroda.. Organizátorky byly skvělé. Petra

CO TĚ ČEKÁ?
 • Pustíš na chvíli z hlavy všechny povinnosti a věnuješ tenhle víkend jenom sobě.
 • Zopakuješ si základy psychohygieny a budeš mít prostor se místo nad všemi svými „musím“ zamyslet nad svými „chci“.
 • Zažiješ program plný mindfulness aktivit
 • Užiješ si výlet do hor i lenošení v zahradě při cvrlikání ptáků

"Určitě vhodné pro ty, kteří se chtějí zamyslet nad svými prioritami v životě, odpočinout si nebo načerpat novou inspiraci a třeba sílu ke změně.. Martin

VÍKENDEM TĚ PROVEDE LEKTORKA MONČA

Monča má vystudované marketingové komunikace a vzdělávání dospělých. Víc, než sedět ve školní lavici, jí ale vždycky bavilo spíš cestovat a tvořit. Kreativní duše jí tak přivedla k psaní blogu, nahrávání podcastu, ale i ke stopování po Evropě a nespočtu protančených hodin. V minulosti působila v Tamjdemu jako koordinátorka dobrovolnických akcí, v současnosti pracuje v mezinárodní firmě na pozici HR koordinátorky. Ač ale změnila pracovní pozici, jedna linie její profesní cestou vede stále – Monču naplňuje (spolu)práce s lidmi, je jí blízké téma (osobního) rozvoje, a radši než z výkladů a přednášek čerpá ze vzájemného sdílení a inspirace.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A PŘIHLÁŠKA
 • účastnický poplatek je 3 500,-
 • kapacita je omezená pro 15 účastníků
 • PŘIHLÁŠKU ODEŠLI přes tlačítko vpravo na stránce
CO JE V CENĚ ZAHRNUTO?
 • unikátní ubytování v krásné budově bývalé barokní fary
 • plná penze z lokálních a českých produktů (počínaje páteční večeří a konče nedělní snídaní)
 • pestré mindfulness aktivity a materiály k nim
 • celková organizace akce
 • finanční podpora neziskovky Tamjdem a SEVER
 • odpočinek, nové kontakty a prima zážitky k nezaplacení
 • Cestu si hradí každý sám. Můžeš se připojit ke skupinovému odjezdu i návratu (přímý spoj Praha - Horní Maršov)
JAK JE TO S PODPOROU NEZISKOVEK TAMJDEM A SEVER? 

Protože je v Tamjdemu naším cílem podporovat neziskovky, které dělají Česko lepším místem, vymysleli jsme kromě dobrovolnických akcí také tyto seberozvojové nebo vzdělávací, kde neziskovky podpoříš ne manuální prací, ale finančně. Tím, že u nich budeš spát a jíst. S námi tě nikdy nečeká ubytování ve 4* hotelu, ale právě v jedné z milých českých neziskovek. V tomto případě je to neziskovka SEVER - Středisko ekologické výchovy v Horním Maršově.

A nás podpoříš svou účastí, zájmem a částí poplatku, která zaplatí naší práci s organizací akce. Získané prostředky můžeme pak použít na konání dobrovolnických akcí, kterých pořádáme až 25 ročně. 

PRAKTICKÉ INFO

SRAZ A DOPRAVA: V pátek odpoledne se potkáme v Praze a vyjedeme autobusem směr Horní Maršov nebo se spolu potkáme až na místě. Podrobnosti ještě upřesníme.

ADRESA KONÁNÍ AKCE: Horská 175, Horní Maršov

NÁVRAT: V neděli se v podvečer zase společně vrátíme do Prahy. Nebo každý po své vlastní ose.

UBYTOVÁNÍ: Spát budeme v Domě DOTEK (Dům obnovy tradic, ekologie a kultury) ve vícelůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení a malou kuchyňskou linku.

STRAVA: Po celou dobu akce bude bude zajištěna strava přímo na DOTEKU (snídaně, oběd, večeře). Začíná se v pátek večeří. V případě potřeby je možné stravu přizpůsobit (vegetariánská, veganská, bezlepková, bezlaktózová..)

CO S SEBOU: Věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.), pohodlné oblečení, boty na výlet, přezůvky.

KONTAKT: Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky: zuzana.loudova@tamjdem.cz,

Těšíme se na setkání!

Close Icon