Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Slávek Král: O dobrovolnictví v různých koutech světa

Přednáška O dobrovolnictví v různých koutek světa

24. 2. 2021 18:30 20:00

Jaké je to dělat včelaře v Austrálii, sládka na Novém Zélandu, učitele angličtiny v Jižní Korei či Tanzanii, chovatele koní v Malawi nebo Youtubera v Kyrgyzstánu? O tom se s tebou ve středu 24. 2. na on-line Tamzajdem setkání podělí cestovatel Slávek Král.

Na co se můžeš těšit?

Slávek Král je věčný optimista, ostřílený stopař a kluk, který se nezalekne žádné práce ani příležitosti. Právě proto má ty nejlepší a nejneuvěřitelnější historky! Už dvakrát stihl procestovat celý svět. Nastopoval přes 300 000 km po více než 86 zemích světa a vydal knihu Stopařův průvodce zeměkoulí. Tu v poslední době brázdí hlavně se svou čtyřnohou parťačkou Corey.

Přidej se k facebookové události a poslechni si Slávkovy zážitky ve středu 24. 2. v 18:30. Dozvíš se, co si pod pojmem dobrovolničení ve světě představit. Jak si ho najít a s čím vším je možné vypomoct. Slávek ti předá také své užitečné tipy a triky a podělí se o dobré i špatné zkušenosti.

Vyslechneš si příběhy z celého světa a navíc tě čekají i novinky z toho tamjdemáckého! Holky z týmu tě seznámí s našimi plány pro letošní rok a nastíní všechny aktivity a akce, které se pro tebe chystají.

Akce je zdarma, tak si ji určitě nenech ujít!

Podrobnosti

Datum:
24. 2.
Čas:
18:30 - 20:00
Rubrika Akce: