Akce již proběhla.

POPRVÉ V PSÍM HOSPICU – BUDOVALI JSME PEJSKŮM NOVÝ DOMOV

Na konci června proběhla povedená #víkendovka v psím hospicu Dejte nám šanci z.s.. Výjezd měl na starosti lídr Libor, podle kterého byla "víkendovka opravdu zážitek", už jen proto, že "třicet pět psů na jedné hromadě jen tak nepotkáš!"😄

🐕 O smysluplně stráveném víkendu Libor napsal:

"V pátek nás přivítala Eliška s Martinem, kteří centrum provozují a představili nám nové prostory, kde se měla hlavní část víkendovky odehrát, jelikož se do něj bude za pár týdnů stěhovat nová psí smečka i kočičí gang 🏡🐈.

🐕 V sobotu jsme se pustili do práce – připravovali jsme nový zemní DIY kompostér na psí 💩, zabudovávali branku propojující současný pozemek s novou zahradou, zabezpečovaly starý plot na nové zahradě, kterou bylo po letech potřeba také posekat a odstranit nálety, řezali a natírali jsme prkna na nový plot.

🐕 Sobotní večer jsme za zpěvu a kytary Martina trávili u táboráku, samozřejmě za vydatné asistence velkého množství malých i velkých 🐶
Ta nám ostatně dělala vítaný doprovod na veškerý volný čas a víkendovka díky tomu byla jedna velká canisterapie.

🐕 Díky ochotě Elišky odpovídat celý víkend na naše zvídavé otázky, jsme poznali jednak životní příběhy mnoha obyvatel jejího hospice, tak i systém péče o stará a zraněná zvířata, ke kterým se lidé nezachovali zrovna nejlépe.

🐕 Elišce s Martinem a všem zúčastněným dobrovolnicím a dobrovolníkům patří velké díky za příjemný víkend."

Close Icon