POMOZ STARÝM, TÝRANÝM A HENDIKEPOVANÝM PEJSKŮM 2


Eliška a Martin mění stovky a stovky psích smutných životů na radostné a láskyplné. Poskytují přechodný či trvalý domov pejskům starým, týraným, nemocným či handicapovaným, opuštěným i vyhozeným z množíren…. Snaží se jim uzdravit rány na těle i na duši způsobené lidmi. Učí psy znovu věřit lidem. Staň se dobrovolníkem a pomoz psímu hospicu.

CO BUDEME DĚLAT?

Eliška s Martinem mají pejsků plný dům a potřebují pro ně více prostoru. Proto koupili další nemovitost, kde je ale spousta práce. Na první víkendovce, která proběhla na konci června, dobrovolníci pracovali na oplocení pozemku a natírání plotu. My budeme v této práci pokračovat a čeká nás instalace bariéry pod oplocení, aby se pejci nepodhrabali. I uvnitř domu je potřeba udělat hodně práce, aby se tam psí, ale i kočičí smečka mohly brzy nastěhovat. Každá pomocná ruka se bude moc hodit!

DOPROVODNÝ PROGRAM

Přes 40 pejsků kolem tebe po celý víkend...čeká tě doslova psí terapie v podobě nekonečna psí lásky. Dozvíš se ale také o fungování hospicu, problematice množíren a možnostech adopce pejsků, kteří ve svém životě neměli moc štěstí.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?
 • ubytování podle délky konání akce
 • stravu (kromě páteční večeře)
 • společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)
 • speciální připojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará
 • nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Přečíst si taky můžeš obecné informace o účastnickém poplatku a storno poplatcích nebo o podmínkách účasti.

CHCEŠ JET TAKY?
 1. Založ si svůj dobrovolnický profil (o jeho výhodách i detailním postupu jeho vytvoření si můžeš přečíst tady)
 2. Ve svém účtu vyplň základní i podrobnější informace a adresu (abychom tě mohli pojistit a kontaktovat)
 3. Pak si zde v pozvánce jednoduše v pravém panelu vyber výši účastnického poplatku dle svých možností a přihlas se na akci.
 4. Pokud si předem svůj účet nevytvoříš, vytvoří se ti automaticky registrací na první akci. Na e-mail ti přijde potvrzení a výzva k vytvoření hesla.
 5. Odteď už pro tebe bude přihlašování na akce úplná hračka - bez dalšího vyplňování formulářů. Do svého účtu se pak kdykoliv přihlásíš pomocí ikonky vpravo nahoře na stránce - tam své údaje můžeš také kdykoliv upravovat.
PRAKTICKÉ INFORMACE
SRAZ A DOPRAVA:

V pátek 8. 7. odpoledne se sejdeme v Praze na Hl. nádraží a vyrazíme společně na místo. Přidat ke skupině se můžeš třeba i v Brně, kde budeme přestupovat a nebo dorazit na místo po své ose. V neděli 10. 7. navečer se do Prahy zase společně dopravíme. Detailní informace ti pošlou organizátorky včas před akcí.

ADRESA KONÁNÍ AKCE:

Psí hospic Dejte nám šanci v obci Bukovinka

UBYTOVÁNÍ:

Spát budeme v domě na svých karimatkách ve spacácích. POZOR, nečekej žádný luxus - dům prochází rekonstrukcí a tak bude naše spaní trošku punkové! Druhou možností je přespat ve svém stanu na zahradě.

STRAVA:

V pátek večer bude sdílená večeře - sníme vše, co jsme si přivezli a podělíme se s ostatními. Po zbytek víkendu bude o jídlo postaráno ze strany organizace.

CO S SEBOU:

Věci osobní potřeby (hygiena, ručník, atd.), spacák a karimatku, pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé). Nezapomeň si přivézt páteční VEČEŘI.

KONTAKT
Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky na: zuzana.loudova@tamjdem.cz.

Staň se dobrovolníkem a vyraz s námi za dobrými skutky. Těšíme se na setkání!

Close Icon