fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

OŽIVME OVOCNÉ SADY STAROBYLÉHO KLÁŠTERA NA JIŽNÍ MORAVĚ

14. 5. 2021 31. 12. 2021

PŘESNÉ DATUM KONÁNÍ AKCE ZATÍM BOHUŽEL NEZNÁME, ALE VĚŘÍME, ŽE SE TO POVEDE UŽ NA JAŘE.

VŠECHNY DOBROVOLNÍKY BUDEME VČAS INFORMOVAT.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Už si někdy strávil/a noc v klášteře, jehož historie se píše už od 13. století? Chtěl/a by ses procházet po bývalých ovocných sadech a zahradách, poznat historii jednoho magického místa a prožít víkend v překrásném prostředí obce Předklášteří? Všechny tyto přání se ti mohou splnit na víkendovce v Porta Coeli!

Spolek Hojnost, který působí v Tišnově, se v klášteře Porta Coeli snaží obnovit staré ovocné sady a zahrady, které v důsledku rozmnožení náletových dřevin přestaly být přístupné. Kromě toho si kladou za cíl pomoct při rekonstrukci kláštera a zajištění dalších kapacit pro pobyt dobrovolníků.  Aby se tato vize stala skutečností, potřebují právě nás, protože odvážné projekty z velké míry závisí právě od nadšených lidí ochotných pomáhat.

CO BUDEME DĚLAT?

Čeká nás čištění starých sadů od náletových dřevin. Budeme především vyřezávat větve, následně je odnášet ze sadů dolů, kde se budou pálit. Naše pomocná ruka se bude nejspíš hodit také v klášterní dobrovolnické zahradě, kde pomůžeme s úpravou zahrádky.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A PRAKTICKÉ INFORMACE

Bližší informace zveřejníme hned, jak budeme znát přesný termín konání akce.

Už teď si ale můžeš koupit místenku, která pokryje výši účastnického poplatku. Místenky jsou skvělým řešením pro tebe i pro nás — nám jejich prodej pomáhá přečkat tohle nelehké období a tobě zajistí místo na akci, kterou si sám/sama vybereš. Platnost místenek je celý rok, takže pokud by ti náhodou termín této akce nevyhovoval, může ji uplatnit na libovolné jiné víkendovce, která ti sedne termínově i svým zaměřením.

ZAJÍMÁ TĚ TO NEBO MÁŠ DOTAZY?

Zeptej se Monči: monika.motanova@tamjdem.cz, (728 712 996).

Těšíme se na setkání!

Podrobnosti

Zahájení:
14. 5.
Ukončení:
31. 12.
Rubrika Akce: