NA DEN DO KLECAN, ZA PRACÍ I ZÁŽITKY

Další novinka mezi DOBROakcemi! Poprvé vyrážíme přiložit ruku k dílu do Pravého Hradce v Klecanech. Inspirativní místo, které stojí za to poznat. Nebo lépe, rovnou zažít. A proto s námi vyraz romantickým přívozem a turistickou stezkou na pravý břeh Vltavy. A klidně vezmi i děti..mají si kde hrát!

Vize spolku jsou krásné, ale až uslyšíš, co všechno lidé, kteří za spolkem stojí, už dokázali vybudovat, tak uvěříš, že je možné úplně všechno!

CO BUDEME DĚLAT?

Pomůžeme zvelebit zahradu - budeme provádět terénní úpravy, uklízet, rýt záhony..Možná se dostaneme i ke stavbě kozího chlívku. Přesnou náplň práce upřesníme s blížící se akcí. Ať budeme dělat cokoliv, rozhodně přidáš ruku k dílu na správném místě.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dobrovolnická akce není jen o práci. Dozvíš se spoustu zajímavých informací - třeba o tom, jaké to je založit takový spolek "na zelené louce" nebo v tomto případě konkrétně v prostorách opuštěných kasáren. Večer po práci si sedneme k táboráku a opečeme buřty. Pro děti bude připravená práce i zábava.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?
  • občerstvení
  • společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)
  • speciální připojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará
  • nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Přečíst si taky můžeš obecné informace o účastnickém poplatku a storno poplatcích nebo o podmínkách účasti.

CHCEŠ JET TAKY?
  1. Založ si svůj dobrovolnický profil (o jeho výhodách i detailním postupu jeho vytvoření si můžeš přečíst tady)
  2. Ve svém účtu vyplň základní i podrobnější informace a adresu (abychom tě mohli pojistit a kontaktovat)
  3. Pak si zde v pozvánce jednoduše v pravém panelu vyber výši účastnického poplatku dle svých možností a přihlas se na akci.
  4. Pokud si předem svůj účet nevytvoříš, vytvoří se ti automaticky registrací na první akci. Na e-mail ti přijde potvrzení a výzva k vytvoření hesla.
  5. Odteď už pro tebe bude přihlašování na akce úplná hračka - bez dalšího vyplňování formulářů. Do svého účtu se pak kdykoliv přihlásíš pomocí ikonky vpravo nahoře na stránce - tam své údaje můžeš také kdykoliv upravovat.
PRAKTICKÉ INFORMACE

Na místo se můžeš dopravit po vlastní ose nebo společně s námi vyrazit v sobotu ráno z centra Prahy (ještě upřesníme) do Roztok, přívozem do Klecánek a odtamtud krásnou procházkou až do Klecan.
jet s námi společně z Prahy. Večer se opět můžeš přidat ke společnému odchodu a nebo se zařídit podle svých potřeb. Detailní informace (času srazu, co s sebou, atd.) zveřejníme brzy.

KONTAKT
Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Zuzky na: zuzana.loudova@tamjdem.cz.

Těšíme se na setkání!

Close Icon