fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

JEDNODENKA V UMĚLECKÉM CENTRU NA VENKOVĚ

Naplaveno Tamjdem

15. 5. 2021 All day

Vydej se do vesničky Stružinec u Tábora podpořit spolek Naplaveno, který propojuje umělce s místními obyvateli a podporuje tak rozvoj kultury. 

Chalupa se stodolou v prostoru malé vesničky Stružinec na Jistebnicku u Tábora nabízí možnost tvorby, odpočinku a vzdálení se od hluku měst. Poskytuje prostor, kam mohou lidé přijet a soustředit se na svou uměleckou činnost.

S ČÍM JE POTŘEBA POMOCT?

Naplaveno momentálně nutně potřebuje pomoc dobrovolníků, na jejichž práci jsou pak závislé další kroky v rozvoji místa. Dobrovolníky během dne čeká vyklízení trámů z části stodoly, kde později vznikne hlediště. Část dřeva se navíc bude řezat a skládat do dřevníku. Práce bude i na přípravě vyvýšeného záhonu, který se stane základem komunitní zahrádky, a vyspravení cesty k maringotce, kde se v čase dešťů drží voda.

UPOZORNĚNÍ

Datum sice máme, ale…
doba je nejistá a z Miniworkcampu se může stát Víkendovka, z Víkendovky Jednodenka, z Jednodenky pouhá idea… Nebo dokonce celé naopak. Podpora neziskových organizací a zprostředkování dobrovolnické zkušenosti lidem jako jsi ty, jsou pro nás ale i letos na prvním místě. Rozhodli jsme se tak dobrovolnické akce realizovat i s rizikem nečekaných změn. Buď k nám proto prosím shovívavý/á. Nejpozději 14 dní před každou akcí budeme finalizovat podobu a délku akce a všem přihlášeným dobrovolníkům dáme vědět přednostně.
A POZOR – zde se dočteš vše o aktuálně platných pravidlech pro účast na našich akcích v době pandemie.

Rád bys spolek podpořil/a a chceš se zúčastnit této dobrovolnické akce? Dej nám o tom vědět ve formuláři!

ÚČASTNICKÝ POPLATEK

Od myšlenky a touhy pomoci vede k realizované kvalitní dobrovolnické akci a propojení neziskovek a dobrovolníků ještě dlouhá cesta. Tvůj účastnický poplatek nám umožňuje dělat naši práci!

Při platbě účastnického poplatku máš na výběr ze 3 možností.

Tímto způsobem se snažíme reagovat na nejistotu, se kterou se s dobrovolníky v letošním roce chystáme pomáhat v českých neziskovkách.
V současné době totiž naplánovat jednu akci kvůli neustálým změnám a hledání alternativ zabere stejně času, jako kdybychom realizovali akce dvě… A stejně se nakonec může stát, že z Víkendovky bude jenom jeden den a jiné další změny…
Možná si říkáš, proč tedy akci neodložit na příznivější období? No, ale to nemusí přijít dostatečně včas. Organizace pomoc dobrovolníků už opravdu nutně potřebují a odložit všechny akce na léto a pak na podzim je riskantní. Raději zrealizujeme nečekaně 10 Jednodenek než možná 5 Víkendovek nebo Miniworkcampů.

Proto prosím podpoř naši práci dle svého uvážení.

  • poplatek zaplať převodem na účet číslo 2800347714/2010
  • variabilní symbol pro platbu je 012021
  • do zprávy pro příjemce napiš své celé jméno
  • poplatek musí být připsán na náš účet nejpozději do 3 pracovních dnů od obdržení tvojí přihlášky

Seznam se se storno podmínkami.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?

  • ubytování podle délky konání akce (upřesnění je v sekci „Co s sebou“)
  • stravu (kromě prvního společného jídla jako je např. páteční večeře, nebo sobotní snídaně apod.)
  • společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)
  • zařizujeme a hradíme speciální připojištění zdraví i odpovědnosti
  • organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará
  • nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Podívej se na všechny podmínky účasti na akci.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Jelikož doba je nejistá a všechno se stále mění, tak všechny potřebné detaily s tebou domluvíme telefonicky hned po té, co se z formuláře dozvíme, že máš zájem se zúčastnit. Ozveme se ti. Děkujeme za shovívavost.

ADRESA KONÁNÍ AKCE
Stružinec 8, Jistebnice, 391 33.

CO S SEBOU
Pracovní oblečení a dobré pracovní boty (ideálně oboje nepromokavé), roušky a desinfekci. A POZOR – zde se dočteš vše o aktuálně platných pravidlech pro účast na našich akcích v době pandemie.

KONTAKT
Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se koordinátorky Monči na: monika.motanova@tamjdem.cz, 728 712 996.

Těšíme se na setkání!

Podrobnosti

Datum:
15. 5.
Rubrika Akce: