ZAPOJ SE DO REKONSTRUKCE HISTORICKÉHO STATKU

KAPACITA AKCE JE NAPLNĚNA.
Je ale možné, že se uvolní místo na poslední chvíli. Pokud chceš být náhradníkem, napiš koordinátorce Zuzce na zuzana.loudova@tamjdem.cz


Srpnová dobrovolnická akce nás zavede do malebného Kokořínska plného rybníků s lekníny, lesů a jeskyní. Tam stojí historický statek ze kterého Pavel s pomocí dobrovolníků buduje nezávislé kulturní centrum. Místo nevšední kultury.
Zažij jedinečnou atmosféru Farmstudia, poznej Kokořínsko zblízka a přilož ruku k dílu.

CO BUDEME DĚLAT?

Různé práce při záchraně a rekonstrukci historického statku pro účely nezávislého kulturního centra. Záleží na našich silách a schopnostech a počasí. Může to být třeba demolice dílčích částí objektů, manipulace a renovace historický dřevěných trámů, renovace nábytku (dveře, židle, okna), štípání dřeva, renovace podlahy sálu, sekání trávy, přesun stavební suti, omítání zdí, kopání a přesun zeminy, stavba vyvýšeného záhonu...Všechny pracovní činnosti slouží k záchraně kulturního dědictví a rozvoji kulturního provozu ve Farmstudiu.

DOPROVODNÝ PROGRAM

Dobrovolnická akce nebude jen o práci. Protože se budeš nacházet v místě, které žije kulturou, čeká tě omentovaná prohlídka výstavy současného umění a v případě zájmu i fotografický workshop!
Farmstudio má co nabídnout a Kokořínsko vybízí k výletu na blízký hrad Kokořín, do okolních lesů nebo ke koupačce v rybníku.

CO MÁŠ JAKO DOBROVOLNÍK NA AKCI ZAJIŠTĚNO?
 • ubytování podle délky konání akce
 • stravu (kromě večeře v den příjezdu)
 • společnou cestu na místo (společná skupinová jízdenka nebo proplacená cesta na základě odevzdaných jízdních dokladů)
 • speciální připojištění zdraví i odpovědnosti
 • organizaci akce a leadera, který se o skupinu postará
 • nové kontakty, zajímavé životní zkušenosti a krásné zážitky k nezaplacení

Přečíst si taky můžeš obecné informace o účastnickém poplatku a storno poplatcích nebo o podmínkách účasti.

CHCEŠ JET TAKY?
 1. Založ si svůj dobrovolnický profil (o jeho výhodách i detailním postupu jeho vytvoření si můžeš přečíst tady)
 2. Ve svém účtu vyplň základní i podrobnější informace a adresu (abychom tě mohli pojistit a kontaktovat)
 3. Pak si zde v pozvánce jednoduše v pravém panelu vyber výši účastnického poplatku dle svých možností a přihlas se na akci.
 4. Pokud si předem svůj účet nevytvoříš, vytvoří se ti automaticky registrací na první akci. Na e-mail ti přijde potvrzení a výzva k vytvoření hesla.
 5. Odteď už pro tebe bude přihlašování na akce úplná hračka - bez dalšího vyplňování formulářů. Do svého účtu se pak kdykoliv přihlásíš pomocí ikonky vpravo nahoře na stránce - tam své údaje můžeš také kdykoliv upravovat.
JAK VYPADALA MINULÁ VÍKENDOVKA?

Pro více fotek nahlédni do našeho fotoalba z #workcampu 2019!

PRAKTICKÉ INFORMACE
SRAZ A DOPRAVA:

ve čtvrtek 18. 8. v Praze na vlakovém či autobusovém nádraží a vyrazíme společně na místo. Klidně naskoč po cestě a nebo doraz na místo po své ose. V neděli odpoledne se opět společně vydáme na cestu zpátky. Je také možné přidat se k akci až v pátek.

ADRESA KONÁNÍ AKCE:

Vysoká 26

UBYTOVÁNÍ:

Spát budeme přímo v objektu na postelích. Karimatku i spacák nech doma. :-)

STRAVA:

Ve čtvrtek večer se podělíme o dobroty, které si dovezeme (nezapomeň na ně, na místě už večer nebude otevřený obchod). Po zbytek víkendu zajistí organizace dostatek surovin, ze kterých si budeme společně vařit. Stravovat se budeme vegetariánsky, takže pokud potřebuješ nutně k životu maso, zařiď si ho, prosím, individuálně a na vlastní náklady.

CO S SEBOU:
 • věci osobní potřeby (hygiena, ručník atd.)
 • přezůvky
 • pracovní oblečení
 • nepromokavé boty nebo klidně holínky
 • čtvrteční večeři
KONTAKT

Pokud máš nějaké dotazy, zeptej se organizátorky Zuzky na: zuzana.loudova@tamjdem.cz

Těšíme se na setkání!

Close Icon