fbpx
Načítám Akce

« Všechny Akce

ACROJÓGA VÍKENDOVKA

14. 5. 2021 31. 12. 2021

PŘESNÉ DATUM KONÁNÍ AKCE ZATÍM BOHUŽEL NEZNÁME, ALE VĚŘÍME, ŽE SE TO POVEDE UŽ NA JAŘE.

VŠECHNY ZÁJEMCE BUDEME VČAS INFORMOVAT.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Tahle víkendovka není o práci manuální, jak už název napovídá, ale o práci na sobě samém. Do podobných akcí jsme se pustili minulý rok, kdy jsme chtěli nabídnout lidem poznat práci českých neziskovek i jinak než v roli dobrovolníků.

Vznikly tak Víkendy trochu jinak, které budou hlavně o vzdělávacím a seberozvojovém programu, čímž potešíš sebe, a s ubytováním a stravováním ve vybraných neziskovkách, čímž je přímo finančně podpoříš.

NA LETOŠNÍ JARO PLÁNUJEME I TUTO NETRADIČNÍ KRKONOŠSKOU AKCI

Společně s lektory Michalem a Evou se vrátíme do doby, kdy hrát si a zkoumat pohyb bylo nám všem vlastní… Acrojóga spojuje prvky pohybu, jógy, koordinace těla, důvěry a partnerské akrobacie. Poznáš tak víc sebe i acro parťáka z jiné perspektivy.

  • Víkend je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak pro mírně pokročilejší akrojogíny.
  • Hlásit se můžou i jednotlivci. Do páru se určitě někdo najde.
  • Program i konkrétní prvky přizpůsobíme úrovni skupiny tak, aby se každý cítil bezpečně a pohodlně.
  • S lehkostí a beze spěchu prozkoumáme, co všechno naše těla dokážou, když jim dáme plnou pozornost. Lekce acrojógy jsou skvělou příležitostí prohloubit důvěru nejen v sebe, ale také v partnera či partnerku.

ÚČASTNICKÝ POPLATEK A PRAKTICKÉ INFORMACE

Informace o výši účastnického poplatku a všechny praktické informace zveřejníme brzy.

ZAJÍMÁ TĚ TO, NEBO MÁŠ DOTAZY?

Zeptej se Zuzky: zuzana.loudova@tamjdem.cz, (605 173 740).

Těšíme se na setkání!
Eva a Michal

VZKAZY OD LEKTORŮ

Michal: „Acroyoga mi dává spoustu nových pocitů. Občas si přijdu jako cirkusák, občas jako letadlo, občas jako bych stál na rozhledně a občas jsem ta rozhledna já. Především mi acro ale dalo představu, co moje tělo dokáže, kde jsou jeho limity a jak je důležité soustředění a důvěra. Má toho v sobě tolik, i když to zvenku může vypadat jenom jako další sport. Ostatně, pojeď se přesvědčit, zajímá mě, co dá právě tobě.“

Eva: „Jestli tě naše akce láká, ale váháš, protože nemáš parťáka/dost silné ruce/protažené hamstringy nebo další z mnoha zdánlivých požadavků, tak ti chci vzkázat jen jedno: POJEĎ! Stejně jako ty jsem i já ze začátku měla strach ze všeho, co s sebou akrojóga přináší. Ale postupem času a díky skvělé komunitě, která tento sport obklopuje, jsem brzo našla důvěru v sebe sama, ve své (slabé ruce, i ve svého parťáka. A upřímně věřím, že i ty najdeš přesně to, co potřebuješ…

Podrobnosti

Zahájení:
14. 5.
Ukončení:
31. 12.
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,