Kup si místenku

Akce jsou a místenky taky! Kup si tu svou a vyraz s námi pomáhat

V Tamjdemu už víc než 8 let pomáháme neziskovkám po celém Česku s manuální prací. Opravujeme historické památky, stavíme ploty, natíráme zídky a plejeme záhony. V dobrovolnické partě nadšených lidí ochotných věnovat svůj čas dobré věci a trošku si u toho procvičit svaly na čerstvém vzduchu. 🙂

Současná situace nám ale pomoc trochu zkomplikovala. Neustále se měnící opatření nás nutí fungovat flexibilněji. Pečlivě plánujeme krásné spolupráce s neziskovkami napříč republikou a řadu z nich už teď najdeš v našem kalendáři plánovaných akcí. Nemůžeme ale pevně stanovit termíny jejich konání, protože nevíme, od kdy vládní nařízení umožní naše aktivity realizovat.

My jsme každopádně připraveni vyrazit do terénu hned, jak to půjde. A jestli ty taky, můžeš už nyní naši činnost podpořit zakoupením místenky. Uplatníš ji na libovolné jednodence nebo víkendovce či miniworkcampu (dle hodnoty místenky, kterou si zvolíš). My ti s radostí podržíme fleka na dobrovolnické akci tvému srdci nejbližší a ty nám zakoupením místenky pomůžeš přečkat tohle nelehké období.

Díky!